Mesa duket qenkan 4 arsye, pse meshkujt preferojnë më shumë femrat brune. Ndikon ngjyra e flokut në preferencën e tyre?…
Nëse edhe ju jeni ndër ata persona që përdorni kravatë çdo ditë, pasi ta lexoni këtë me siguri do të…
Sa e pisët është dhoma e tij Kjo është ndër gjërat që e pengon një mashkull kur kanë dikë tjetër…
Është e njohur që varësia financiare nga dikush mund të ndikojë në ndjenjën e dominimit dhe barazisë në lidhje dhe…
Ai sapo është ndarë nga e dashura e vjetër Nëse ai është duke u ballafaquar me një ndarje së fundmi,…
Jeta dashurore është burimi më i madh i ndjenjës së pikëllimit, ka zbuluar një hulumtim i ri, i cili, gjithashtu,…
Keni probleme me ereksionin? Mos u pikëlloni, vetëm hani këta tre artikuj ushqimorë çdo ditë dhe penisi juaj do të…
Në përgjithësi, gratë shtatzëna shtojnë në peshë, por vendi ku shkojnë kilet e tepërta mund të përcaktojë nëse prisni djalë…
Kafeja është pija e preferuar e të rriturve dhe jo vetëm, e në këtë artikull ne ju zbulojmë gjashtë mite…
 Shqipëria mbetet në kushtet e kthjellimeve deri pas mesditës kur vranësira lokale zhvillohen në Veri dhe zonat Lindore. Pasditja dominohet…
Anglia realizoi një arritje historike pasditen e së shtunës kur siguroi një biletë për në gjysmëfinalen e Botërorit, teksa mundi…
Vrasëset me pagesë në Kolumbi njihen si “sicarias”. Në jetën e përditshme të gjithë e dinë që janë shtëpiake të…

Lajmet e fundit

Studenti ia plas Ramës në fytyrë: E zbuluan teatrin që jemi të FRESH-it

Aktualitet

Studenti ia plas Ramës në fytyrë: E zbuluan teatrin që jemi të FRESH-it

Spektakli i shpifur i organizuar nga kryeministri dhe Alban Dudushi është diskredituar edhe live kur një nga studentët e pjesmarrës që ishin shitur nga organizatorët si protestues dhe që Rama...

U paraqit si studente, juristja e Ministrisë së Arsimit largohet nga emisioni

Aktualitet

U paraqit si studente, juristja e Ministrisë së Arsimit largohet nga emisioni

Një nga të ftuarat në studion e emisionit Dritare në News 24 ishte e prezantuar si studente, por në të vërtetë punon si juriste pranë Ministrisë së Arsimit, Sportit dhe...

Pedagogia: Nuk e di çfarë do më shumë Nikolla për të dhënë dorëheqjen

Aktualitet

Pedagogia: Nuk e di çfarë do më shumë Nikolla për të dhënë dorëheqjen

Shefja e departamentit të Letërsisë në Fakultetin Filologjik Lili Sula e ftuar në studion e "Ora News", tha se nuk e di se çfarë pret më shumë ministrja e Arsimit...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!