Ashtu si për ditët e dimrit të ftohtë, makina juaj duhet të jetë në formë të mirë kur bëhet fjalë…
Lufta midis kompanive të makinave dhe hajdutëve është ndezur për shumë vite dhe, gjithnjë e më pak e më pak…
Në botën e makinave çmimet mund të arrijnë shifra të paimagjinueshëm në ankand, dhe edhe pse disa makina moderne kushtojnë…
Statistikat kanë treguar se burrat janë ende blerësit kryesorë të makinave. Për këtë arsye “Automakers” bëjnë gjithçka për të tërhequr…
Në muajin janar të këtij viti, dolën lajmet se "Big Brother" do të rikthehej me një version VIP dhe zërat…
Zonat veriore paraqiten me vranësira dhe shira të herë pas hershëm, ndërsa kthjellime dhe vranësira të shpeshta do të ketë…
Fashion Nova ka nxjerrë në treg xhinset më provokuese të prodhuara ndonjëherë. Bëhet fjalë për xhinse të grisura jo në…
Thashethemet për shumë njerëz nuk janë të rëndësishme dhe duhen injoruar, por kur ata arrijnë të prishin një marrëdhënie atëherë…
Flini dhe zgjoheni vonë? Shkenca sapo zbuloi diçka të mrekullueshme për ju.Ka një cilësi të rrallë tek ‘njerëzit e natës’.…
Ndoshta në këtë listë mund të gjeni disa prej produkteve tuaja të preferuara. Bëhet fjalë për disa ushqime që mund…