Një studim i ri i publikuar në “The British Journal of Psychology” ka zbuluar se njerëzit më të sjellshëm dhe…
Ka një histori më herët gjatë vitit që ka dalë nga Kina ku një djalë shpalli dashurinë e tij për…
“Forbes” identifikon 8 plazhet më të mira të verës për vitin 2018. Kjo listë vjen pas konsultave të realizuar nga…
Sipas parashikimit të motit dita e sotme do të ketë me kthjellime dhe vranësira të herë pas hershme të cilat…
Javën e kaluar u mblodhëm në shtëpinë e një mikeshe dhe gjatë darkës, plot mish edhe me këtë vapë, dikush…
Filozofi gjerman, Fridrih Niçe ka qenë një prej mendjeve më të mëdha që ka jetuar ndonjëherë mbi këtë planet. Idetë…
Nuk dalin kurrë nga moda dhe janë çdo verë me stampime me lule, me vija apo stil marinar, dhe flasim…
Funde e pantallona të shkurtra, fustane pas trupi, veshje që ekspozojnë lëkurën, jemi zyrtarisht në stinën e verës, zyrtarisht në…
Moti për ditën e premte, në pjesën e parë të ditës pritet të jetë me vransira dhe kthjellime në Veri…
Roni është një djalë i cili ka hapur një llogari në instagram dhe dëshiron të ekspozojë të gjitha vajzat të…
Një studim i ri ka treguar se meshkujt që veshin ngjyrë të kuqe rezultojnë të jenë të nevrikosur dhe agresivë.…
Ne jemi njerëz dhe krijojmë përshtypje të para për njerëzit që takojmë. Disa thonë se përshtypja e parë krijohet bazuar…

Lajmet e fundit

Shehu: Bën kolaps PPP abuzive e sterilizimit dhe e materialeve të konsumit

Politikë

Shehu: Bën kolaps PPP abuzive e sterilizimit dhe e materialeve të konsumit

Tritan Shehu  Kryeminstri dje ne spitalin e Fierit, nuk tha asgje per faktin qe PPP e sterilizimit dhe e materialeve konsumit po ben kolaps. Ai me syzat e tij 3...

Cristiano Ronaldo arrin 400 gola, ja si e feston

Sport

Cristiano Ronaldo arrin 400 gola, ja si e feston

Juventusi humbi, ndërsa Cristiano Ronaldo jo: kundër Genoas bardhezinjtë u ndalën për herë të parë në kampionat duke barazuar 1-1, por portugezi vazhdoi të shënojë dhe gjeti golin e pestë...

Meta në kishën e Bizës, ndjek meshën e drejtuar nga Padre serxhio

Politikë

Meta në kishën e Bizës, ndjek meshën e drejtuar nga Padre serxhio

Dita e sotme presidentin Ilir Meta , e ka gjetur në qytetin e Durrësit. Ai ka ndjekur aty meshën e drejtuar nga Padre Serxhio në kishën e Bizës, dhe lutet që...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!