Sipas Meteoalb, moti sot vijon me kthjellime dhe vranësira të cilat në mesditë sjellin shira në Veri-Qendër por pasditja lokalizon…
Njëri prej te treve do t'ju tregojë të ardhmen...  Bufi 1 Ky buf të sjell mesazhin e mundësive të reja,…
Një grup njerëzish në Japoni kanë dalë më një zgjidhje kreative se si të shtojnë hapësirat me gjelbërim. Një konkurs…
 Buzëqeshja, një ilaç shumë i dobishëm   “Nuk do ta ndërroja kurrë buzëqeshjen e Zemrës sime, as me të gjithë pasuritë e  botës’’  na thotë poeti Halil Gibran. Sa dituri është përmbledhur në këto fjalë! Sa pasuri e pashfrytëzuar!…
Në harkun e jetës sonë dashurohemi me të vërtetë vetëm me 3 persona dhe secili është i lidhur me një…
Edhe pse të rënët në dashuri dhe dashuria janë ndjenja të fuqishme ndaj personit tjetër, shpeshherë këto dy gjëra ngatërrohen.…
Prokuroria në Los Anxhelos ka nisur një hetim ndaj Sylvester Stallone për agresion seksual, nisur prej një denoncimi të bërë…
Këtë vit erdhi dhurata e fundit, që përkoi me 21-vjetorin: një prag shumë i rëndësishëm në SHBA. Një histori shumë…
​Një hulumtim ka treguar që këta janë faktorët të cilët parashikojnë se a do të jeni të suksesshëm apo jo……
Tradhëtia  është një nga gjërat që ka lindur me njerëzimin. Nuk mund të shmanget edhe nga bisedat e përditshme, pasi…
Dita fillon me kthjellime dhe vranësira të shpeshta të cilat në mesditë fuqizohen duke sjellë shira të përkohshëm në pjesën…
Martesa është gjë e bukur, por shpeshherë din të shndërrohet në diçka të hidhur kur njëri nga partnerët e tradhton…

Lajmet e fundit

Basha flet se kush do të jetë kandidati i PD për Tiranën

Politikë

Basha flet se kush do të jetë kandidati i PD për Tiranën

Kryetari i opozitës Lulzim Basha i ndodhur përballë një panel;i gazetarësh në emisionin ‘360 gradë’ foli dhe për kandidatin që do të përfaqësojë opozitën ën zgjedhjet lokale të vitit të...

Gati marrëveshja për BREXIT

Globi

Gati marrëveshja për BREXIT

Teksti i Traktatit të Daljes së Britanisë nga Bashkimi Europian është gati dhe do t’i prezantohet qeverisë britanike të martën. Lajmin e dha kryenegociatori i BE-së për Brexit-in, Michel Barnier.  “Parametrat...

Unaza e re, Basha: 317 familje pa nxirren nga shtëpitë me një kryq

Aktualitet

Unaza e re, Basha: 317 familje pa nxirren nga shtëpitë me një kryq

Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i ftuar në studion e "360 Gradë" në Ora News, e konsideroi të padrejtë shembjen e banesave që preken nga ndërtimi i Unazës së...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!