Dashi- Nuk do të mungojnë idetë e reja dhe energjia e duhur për t’i zbatuar projektet tuaja. Do të keni mbështetjen…
Le të tregohemi plotësisht të sinqertë. Jeta nuk të vjen të trokasë në derë, por je ti ai që e…
Idetë e Halloween ndryshuan me kalimin e kohës dhe kështu bënë kostumet që kanë evoluar nga lëkurat e kafshëve pagane…
Ndonjëherë truri nuk mund t’i besojë syve, sepse ndodh ajo që ne quajmë iluzion optik. Në kohën e Instagram dhe…
Një grua 30-vjeçare që pretendonte se kishte kryer marrëdhënie seksuale me fantazma, tani thotë se është fejuar me një prej…
Dashi- Do të jetë një ditë mjaft pozitive për të bërë paqe me personat me të cilët keni debatuar gjatë javëve…
Vallëzimet në talent show të ndryshëm shpesh tërheqin vëmendje të madhe. I tillë ishte edhe ky vallëzim në një talent show…
Ka momente që ajri i shtëpisë të duket i rëndë, sikur të merr frymën. Kokteile aromash të pakëndshme zaptojnë çdo…
Nëse akoma nuk e keni vendosur se çfarë duhet të vishni sot për natën e frikshme në Halloween-it, atëherë duhet…
Mos u çudisni nëse në një dasmë që jeni të ftuar nusja nga mesi i ceremonisë të largohet nga pista…
Nëse ke sy kaltër, konsideroje veten me fat. Sytë kaltër janë shumë të pazakontë dhe kjo nuk ka asnjë diskutim,…
Vajzat përdorin seksin për të marrë dashuri. Djemtë përdorin dashurinë për të marrë seks. Pas martesës, gruaja e mori atë…

Lajmet e fundit

Arratisja e Gruevskit, dyshime për përfshirjen e Mickovskit

Bota Shqiptare

Arratisja e Gruevskit, dyshime për përfshirjen e Mickovskit

Ekstradimi i Gruevskit nga Hungaria do të kërkohet përmes Ligjit për bashkëpunim juridik ndërkombëtar. Kjo pasi dy vendet nuk kanë marrëveshje për ekstradim. Pavarësisht kësaj, ende nuk dihet nëse Nikolla...

Çfarë duhet të bësh të dielën në mbrëmje që të zgjohesh energjike të hënën në mëngjes?

Lifestyle

Çfarë duhet të bësh të dielën në mbrëmje që të zgjohesh energjike të hënën në mëngjes?

Mbrëmjet e së dielës janë totalisht relaks për t’u marrë me veten. Pra, nëse gjatë ditës ke qenë në plazh apo edhe duke takuar miqtë, që të ndihesh e freskët...

Kosova e Serbia akuzojnë njëra-tjetrën për moszbatim të marrëveshjeve

Bota Shqiptare

Kosova e Serbia akuzojnë njëra-tjetrën për moszbatim të marrëveshjeve

Zbatimi i marrëveshjeve të arritura në kuadër të dialogut në mes Prishtinës dhe Beogradit me lehtësimin e Bashkimit Evropian në Bruksel, vlerësohet në mënyra të ndryshme nga palët në negociata. Kryesisht...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!