Era Istrefi pas hitit të ‘Bon Bon’ nuk po ndihej shuam dhe dy këngët e saj pas këngës së famshme…
Të gjithë ata që kanë ca kilogramë më tepër dhe duan t’i humbasin e dinë mirë se çdo vit përsëritet…
Rutina ditore na ngarkon më shumë nga se e mendojmë. Puna, familja, qoftë dhe ambientet sociale janë ato që nuk…
Paraditja e kësaj të mërkure do të karakterizohet nga kthjellime dhe vranësira kalimtare në të gjithë territorin. Sipas MeteoAlb, pasditja…
Tërheqja seksuale zakonisht i referohet karakteristikave fizike të dikujt. Në fraksion sekonde, ne gjykojmë një kompleksitet tiparesh që na tërheqin.…
Ja cili duhet të jetë destinacioni i pushimeve të këtij viti sipas shenjës tuaj të horoskopit. Dashi Dashët janë gjithë…
Tashmë koha e plazhit ka mbërritur, dhe gjithsecilit prej nesh i duhet të mendojë rreth trendeve të fundit të rrobave…
Fal dhe harro, kjo është mënyra e vetme me të cilën ne mund të ndihemi më mirë edhe me veten…
Moda e viteve 50 rikthehet sërish. Kësaj here ajo që do të dominojë në plazhe janë rrobat e banjos “vintage”.…
Gjatë gjithë ditës, moti paraqitet me kthjellime e vranësira të lehta. Përjashtuar orët e pasdites të cilat fuqizojnë vranësirat në…
I druheni edhe këtë verë celulitit? Nuk jeni të vetmet. 80% e femrave vuajnë nga celuliti, përfshi dhe yjet si…
Të gjithë e keni provuar si është të mos rehatoheni në shtrat, në ditët e nxehta të verës. Tani që…

Lajmet e fundit

Të martën përgatituni për ndryshimin drastik të motit në Shqipëri

Aktualitet

Të martën përgatituni për ndryshimin drastik të motit në Shqipëri

Teksa Shtetet e Bashkuara të Amerikës përballen me një dimër të parakohshëm, me reshjet të dendura dëbore që deri më tani ka shkaktuar të paktën 8 viktima, edhe Europa duket...

Lamtumirë kilogram! Shkencëtarët votojnë ndryshimin

Kuriozitete

Lamtumirë kilogram! Shkencëtarët votojnë ndryshimin

Rreth 130 vite pasi kilogrami u përcaktua nga një masë metali që është mbajtur në një kasafortë në Paris, shkencëtarët kanë votuar për ndryshim dhe një sistem të ri që...

Aksident i rëndë në aksin Librazhd – Elbasan

Aktualitet

Aksident i rëndë në aksin Librazhd – Elbasan

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Librazhd – Elbasan. Aksidenti ka ndodhur pranë lokalit të njohur me emrin “Zeneli”. Ka qenë një autobus që është përplasur me...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!