Paraditja e kësaj të mërkure do të karakterizohet nga kthjellime dhe vranësira kalimtare në të gjithë territorin. Sipas MeteoAlb, pasditja…
Tërheqja seksuale zakonisht i referohet karakteristikave fizike të dikujt. Në fraksion sekonde, ne gjykojmë një kompleksitet tiparesh që na tërheqin.…
Ja cili duhet të jetë destinacioni i pushimeve të këtij viti sipas shenjës tuaj të horoskopit. Dashi Dashët janë gjithë…
Tashmë koha e plazhit ka mbërritur, dhe gjithsecilit prej nesh i duhet të mendojë rreth trendeve të fundit të rrobave…
Fal dhe harro, kjo është mënyra e vetme me të cilën ne mund të ndihemi më mirë edhe me veten…
Moda e viteve 50 rikthehet sërish. Kësaj here ajo që do të dominojë në plazhe janë rrobat e banjos “vintage”.…
Gjatë gjithë ditës, moti paraqitet me kthjellime e vranësira të lehta. Përjashtuar orët e pasdites të cilat fuqizojnë vranësirat në…
I druheni edhe këtë verë celulitit? Nuk jeni të vetmet. 80% e femrave vuajnë nga celuliti, përfshi dhe yjet si…
Të gjithë e keni provuar si është të mos rehatoheni në shtrat, në ditët e nxehta të verës. Tani që…
Aida Garifullina është sopranoja e famshme ruse që do të këndojë në ceremoninë hapëse të Kupës së Botës 2018, së…
Disa fansa të Eminem janë tronditur nga performanca e tij në festivalin muzikor të Bonnaroo në Tennesse, sepse përfshinte efekte…
Dikur emigrant në Greqi, por Marko Caka arriti të fusë këmbët në studiot e televizioneve kombëtare atje.  Madje, si gazetar…

Lajmet e fundit

Haradinaj kërkon që liberalizimi i vizave të futet në axhendën e BE-së

Bota Shqiptare

Haradinaj kërkon që liberalizimi i vizave të futet në axhendën e BE-së

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, sot mori pjesë në takimin e mëngjesit, së bashku me liderë tjerë, të ftuar nga kancelari austriak, Sebastian Kurz, në kuadër të Forumit...

Momentet e vështira të një babai

Globi

Momentet e vështira të një babai

Një baba është fotografuar në momentet e tij më të vështira. 48-vjeçari Ilhami Korkmaz ka tërhequr të dielën nga morgu trupin e vajzës së tij 15-muajshe, e cila u rrah...

Këngëtarja shqiptare puth malazezin live në emision

Show-biz

Këngëtarja shqiptare puth malazezin live në emision

Këngëtarja shqiptare puthet me malazezin, e vërshojnë me komente Arilena Ara ka qenë e ftuar në emisionin e Ermal Mamaqit, ku ka folur për projektet e saj më të fundit muzikore. Ndër...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!