Aktori Brad Pitt ka ndërtuar një park të bukur në oborrin e shtëpisë së tij pasi vazhdon lufta për të…
Urren zhurmat, kafshatat e zhurmshme dhe përplasjet e buzëve që shumë vetë bëjnë kur hanë? Me shumë mundësi të duken…
Jemi pothuajse atje. Pak më shumë se 30 ditë para Krishtlindjeve dhe kjo do të thotë se, përveç dhuratave, është…
Këtu janë disa shenja famëkeqe që nuk përputhen dhe çfarë mund të bëni për ta bërë këtë marrëdhënie të funksionojë.…
“Il Barone Rampante”, shqipëruar “Baroni mbi pemë”, është libri që ka frymëzuar që nga koha e fëmijërisë, arkitektin e famshëm…
Horoskopi – 20 nëntor 2018 DASHI Jupiteri do të influencojë sektorin që lidhet me pasionin dhe takimet. Nëse jeni vetë…
Këngëtari i famshëm Enrique Iglesias në turnetë botërore ka kënaqur dhjetëra femra që kanë pasur fat që t’i këndojnë këngën…
P. Diddy ka publikuar fotot me momentet e lumturisë në familjen e tij, pak ditë pas vdekjes së bashkëshortes, aktores…
Rita Ora ka publikuar projektin e ri muzikor që do jetë pjesë e albumit të saj të ri "Phoenix". Kënga…
Statuja e çmimit për “World Film Favourite Female” bëri historinë si “Golden Globe” më i shitur në një ankand. Statuja e…
Hiti i Dua Lipës “New Rules” vazhdon të thyejë rekorde edhe një vit pas publikimit. Kënga ka arritur 1.5 miliardë klikime…
Renditja e fatit të shenjave të Horoskopit për këtë javë, sipas astrologut Paolo Fox: Luani 1: Ju jeni duke fituar.…

Lajmet e fundit

Përse duhet mbështetur një kauz e drejtë, lexoni pastorin gjerman

Aktualitet

Përse duhet mbështetur një kauz e drejtë, lexoni pastorin gjerman

Përse duhet mbështetur një protestë e një kauze të drejtë? Lexoni “ They first came...” të pastorit gjerman Martin Niemöller. Ne fillim erdhen... -Ne filim erdhen per komunistetUne nuk fola se nuk...

VIDEO/ Tifozët shqiptarë zbresin në fushë

Sport

VIDEO/ Tifozët shqiptarë zbresin në fushë

Më shumë se goli, tifozët shqiptarë i ka gëzuar prania e yllit të Realit, futbollistit të Uellsit Gareth Bale. Pak çaste pas përfundimit të ndeshjes një situatë e pazakontë është...

600 policë italianë për 8 vila të paligjshme të mafias

Globi

600 policë italianë për 8 vila të paligjshme të mafias

Policia italiane konfiskoi tetë vila të ndërtuara në mënyrë të paligjshme nga anëtarët e mafias në zonën e Romës. Plot 600 agjentë policie u angazhuan për këtë mision, kundër një klani...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!