Filmi i ri nga Tom Hardy, ‘Venom’ nuk është pritur aspak mirë nga kritikët. Kanë dalë kritikat e para për…
Një puthje e bezdisshme ose gabime që kryhen shpesh gjatë aktit të puthjes, mund t'i shkaktojë jo vetëm bezdi, pro…
Blerim Destani bën jetë super të shtrenjtë. Blerimi një orë dore paguan 800.000 euro dhe nuk është për t’u habitur…
Aktorja Olta Gixhari publikon shpesh në rrjete sociale foto me familjarët e saj. Edhe këtë herë ajo ka dashur të…
Dashi-Kjo ditë do të jetë mjaft e rëndësishme dhe e mbushur me ngjarje të rëndësishme për karrierën tuaj aktuale. Horoskopi…
Marrja e vendimeve ndonjëherë vërtet është e vështirë dhe duhet patjetër goxha të mundohemi në mënyrë që të jemi të…
Herën tjetër që do t’iu shkojë në mendje të qëndroni buzë një shkëmbi panoramik, apo në majën e një ujëvare,…
Keni rënë në dashuri? Ja si ta kuptoni bazuar në shenjën e horoskopit Dashi Elementi yt është zjarri: jeni shumë…
Disa njerëz në momentet e fundit e humbin ndjenjën e kohës dhe fillojnë të flasin për gjërat nga e kaluara…
Nuk është hamëndësim, por rezultat i një studimi të fundit. Meshkujt që bëhen prindër për herë të parë, fitojnë mesatarisht…
Mitet e fitnesit të cilat po ju demoralizojnë t’i arrini qëllimet e humbjes së peshës. “Dua të humbë peshë, kështu…
Këtu janë 3 pyetjet më të mira për t’ia bërë të dashurit ose të dashurës çdo ditë, që të keni…

Lajmet e fundit

Arrestimet e dy ish-deputetëve, Shehu: Qeveria ka marrë fund

Politikë

Arrestimet e dy ish-deputetëve, Shehu: Qeveria ka marrë fund

Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu ka komentuar arrestimet e bujshme të dy ish-deputetëve socialistë Arben Çuko dhe Arben Ndoka. Sipas tij arrestimet tregojnë atë që opozita e ka thënë...

VIDEO/ Kërkon që t’i fshihet mungesa, i vë pistoletën në kokë mësueses

Globi

VIDEO/ Kërkon që t’i fshihet mungesa, i vë pistoletën në kokë mësueses

Një nxënës i ka vënë pistoletën në kokë mësueses së tij në mënyrë që ajo t’i hiqte mungesën. Pamjet janë xhiruar në një shkollë të mesme në Creteil të Francës. Edhe...

Buna kthehet në një moçal të shëmtuar

Aktualitet

Buna kthehet në një moçal të shëmtuar

Këto ditë vjeshte pa reshje shiu kanë dhënë alarmin në Lumin Buna. Uji është tërhequr dhe lumi i ngjan një moçali. Banorët, por edhe ekspertët e mjedisin thonë se gjendja është...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!