Parfumi është një aksesor tepër i veçantë, që ka fuqinë për të ndryshuar plotësisht gjendjen shpirtërore, për t’ju kujtuar dikë…
Julian Deda, i njohur si një ndër aktorët më të pëlqyer të humorit në dekadën e fundit, më në fund…
Jam i lodhur duke parë fytyra femrash të rrethuara nga botoksi. Gjinj të tejmbushur, të copëtuar nga konkurrenca, prapanca të…
Viti 2018 ka qenë i mbushur me shumë ngjarje interesante, dhe shumë trende të flokëve na kanë befasuar për të…
Revista ”Forbes” siç ka publikuar listën e milionerëve të vitit, reperëve më të paguar, këtë radhë ka sjellë një listë…
Një djalë duket se ia ka bërë pyetjen më të rëndësishme të dashurës së tij në një mënyrë mjaft të…
Tani, sipas shkencëtarëve, mund ta përmirësoni performancën e penisit dhe qëndrueshmërinë seksuale me vetëm një përbërës. Problemet me ereksion janë…
Reperi shqiptar ka bërë një investim me vlerë mbi 200 mijë euro në një nga zonat më të njohura të…
E krahasoi me Eni Çobanin Anxhela Peristeri përballet virtualisht me një ndjekëse në Instagram. Komentuesja i shkruante se Anxhela iu…
Çelësi i një marrëdhënieje të qëndrueshme dhe të suksesshme është komunikimi, sepse falë tij ata mund t’i tregojnë gjithçka që…
Personat me një nivel të lartë të inteligjencës mund të jenë më të suksesshëm në aspektin e karrierës, edukimit dhe…
Ndonëse miti i zakonshëm thotë se femrat i refuzojnë vazhdimisht meshkujt e sjellshëm dhe duan të bëjnë seks me meshkuj…

Lajmet e fundit

Protesta e studentëve, fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Politikë

Protesta e studentëve, fotoja që po bën xhiron e rrjetit

Prej disa ditësh me rradhët rruga para ministrisë së Arsimit në Tiranë është mbushur me studentë që protestojnë për uljen e tarifave si dhe për përmirësimin e cilësisë së arsimit...

Liçaj: Ramës, tepsia po i kthehet në helmetë

Aktualitet

Liçaj: Ramës, tepsia po i kthehet në helmetë

Aktori i njohur Neritan Liçaj i ftuar në "360 Gradë" në Ora News, tha se në mandatin e dytë të qeverisë nuk kemi parë asnjë vizion të qeverisë. Liçaj: Pse gjithë...

Edmond Tupja: Studentët nuk janë më gurë shahu

Aktualitet

Edmond Tupja: Studentët nuk janë më gurë shahu

Pedagogu Edmond Tupja është i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “5 Pyetjet nga Babaramo” në Report Tv për të folur për protestën e studentëve prej shtatë ditësh para Ministrisë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!