Dashi-Ka disa çështje me të cilat duhet të merreni sa më parë dhe nuk ka më vend për t’i shtyrë.…
Ndoshta është e lehtë ta përshkruash seksin dhe të thuash se bërë seks, ama në vende të ndryshme të botës…
Ka disa gjëra që nuk duhet t’ja thoni partnerit tuaj edhe pse sinqeriteti është një pjesë shumë e rëndësishme për…
Keni nevojë për këshilla se si ta jetoni një jetë të mrekullueshme? Disa prej këtyre mund t’i merrni nga Charles…
Në astrologji, çdo shenjë ka elementin e saj karakteristik (zjarri, uji, toka, ajri). Mbi karakteristikat e secilës prej tyre mund…
Një gjest zemërgjerësie u bë viral në internet kur një i panjohur përmbushi dëshirën e një gruaje të paralizuar. Ian…
Sezoni i kungujve, i karameleve dhe filmave të frikshëm është këtu. Dhe ju të gjithë e dini se ç’do të…
Ju ndoshta mund të jeni mësuar me vetëm disa palë çizme që i vishni në këtë kohë vjeshte, por tani…
Disa njerëz ëndërrojnë pothuajse çdo natë, e disa të tjerë më rrallë. Më poshtë mund të shihni disa fakte interesante…
Keni plane në punën tuaj? Jeni të paqartë për lidhjen apo një njohje të re? Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin…
I njëjtë studim ka cekur se vetëm 13 për qind e femrave kanë thënë se do të martoheshin dhe do…
Ka një parafrazë të një lidhjeje, që ngjan si miqësi e njëkohësisht, si marrëdhënie dashurie. Por nëse ndiheni sikur keni…

Lajmet e fundit

Demokratët e Grupseksionit Barking dhe Dagenham, degës PD në Britani të Madhe, mblidhen më 29 tetor

Politikë

Demokratët e Grupseksionit Barking dhe Dagenham, degës PD në Britani të Madhe, mblidhen më 29 tetor

Demokratët kanë nis organizimin kudo që janë jashtë apo brenda Shqipërisë për të dhënë më të mirën për vendin, për të dhënë alternativën, për t’u organizuar dita-ditës më objektivin e...

Plehrat në Fier shkaktojnë helme të dëmshme për njerëzit

Aktualitet

Plehrat në Fier shkaktojnë helme të dëmshme për njerëzit

Mbi 100 ton me mbetje urbane shkarkohen në një ditë në fushën e plehrave të Fierit në lagjen Sheq.Banesat me malin e mbetjeve janë shumë pranë. Kjo fushë nuk është...

Tabaku jep 6 arsyet pse Rama po transferon lojërat e fatit në online

Politikë

Tabaku jep 6 arsyet pse Rama po transferon lojërat e fatit në online

Deputetja demokrate, Jorida Tabaku, thekson se Rama do të mbyllë të gjitha lojërat e fatit në vend, në mënyrë që të gjitha paratë e shqiptarëve t’ia marrë BastArena, kompania sportive...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!