Dashi – Sot do të keni mundësi të shkëlqyera  për të planifikuar një udhëtimi jashtë. Do ju bëhet një ftesë e…
Pavarësisht se nga cila frutë janë lëngjet, gjithmonë është më e shëndetshme të konsumoni fruta të papërpunuara sesa lëngjet e…
Këngëtarja Dafina Zeqiri ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar “Kurgjo nuk kallxojna”. Për muzikën dhe realizimin…
Gruaja kërkon dëmshpërblim nga kompania e krevateve Një grua që mbeti e paralizuar pasi u “katapultua” nga shtrati i saj…
Magjistari 23-vjeçar, Darcy Ouk, në edicionin britanik “Unë kam talent” në performancën e tij kishte në disponim 53 sekonda të…
Natyra është me të vërtetë e çuditshme! Dhuntia e Zotit ka krijuar në dru një trup total si të femrës.…
Një fotograf francez, që ishte kurioz për të mësuar se çfarë bëjnë prostitutat pasi dalin në pension, kaloi një vit…
Askujt nuk i pëlqen që të gënjehet për situata apo ngjarje të caktuara, sidomos nëse është gënjyer nga partneri/ja, miqtë…
ur daja i vajzës Stephen – ndryshe i njohur në një ueb sajt për të rritur si ‘Stephen PenisMadhi’ kishte…
Një çift që kishte shumë vite bashkë, duket se ishin mërzitur me njëri-tjetrin. Burri ishte biznesmen dhe vendos që të…
Dashi – Në këtë moment duhet të riorganizoni idetë tuaja, për shkak se do të keni intuitë të shkëlqyer e cila…
Hallet e shqiptarëve variojnë nga ato ekonomiko-sociale deri tek ato emocionale. Tradhtia është një fenomen që ka prekur shumë familje,…

Lajmet e fundit

Arrestimet e dy ish-deputetëve, Shehu: Qeveria ka marrë fund

Politikë

Arrestimet e dy ish-deputetëve, Shehu: Qeveria ka marrë fund

Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu ka komentuar arrestimet e bujshme të dy ish-deputetëve socialistë Arben Çuko dhe Arben Ndoka. Sipas tij arrestimet tregojnë atë që opozita e ka thënë...

VIDEO/ Kërkon që t’i fshihet mungesa, i vë pistoletën në kokë mësueses

Globi

VIDEO/ Kërkon që t’i fshihet mungesa, i vë pistoletën në kokë mësueses

Një nxënës i ka vënë pistoletën në kokë mësueses së tij në mënyrë që ajo t’i hiqte mungesën. Pamjet janë xhiruar në një shkollë të mesme në Creteil të Francës. Edhe...

Buna kthehet në një moçal të shëmtuar

Aktualitet

Buna kthehet në një moçal të shëmtuar

Këto ditë vjeshte pa reshje shiu kanë dhënë alarmin në Lumin Buna. Uji është tërhequr dhe lumi i ngjan një moçali. Banorët, por edhe ekspertët e mjedisin thonë se gjendja është...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!