Tatuazhet në gishta janë bërë tejet të popullarizuara, e kjo mund të jetë edhe inspirim i dizajnit “Shhh” të Rihannas…
Është koha që të ndalojmë së talluri me hipikët e Londrës lindore – meshkujt me mjekër janë më shumë joshës…
Ndonëse meshkujt nuk mund të jenë gjithnjë romantikë, ata kanë disa gjëra të cilat i bëjnë, por që vajzat nuk…
Më tërheqës me mjekër apo pa mjekër? Kjo është hipoteza më e fundit e një studimi të Journal of Biology…
Rezart Veleshnja nuk i ka kursyer aspak kritikat që ka për drejtorin e Teatrit Komëbtar, Hervin Çuli. I ftuar sot…
Balerinët e trupës së “E diela shqiptare” bashkë me koreografen Kozeta Bakiu vendosën që t’i bënin një surprizë një prej…
Kur i sheh mendon se sa shumë shkojnë bashkë dhe të krijohet ideja #couplegoals, por kur ndahen pas disa kohësh…
Pas historisë së djeshme të një vajze nga Tirana e cila ngjalli shumë debat mes komentuesve, ku nuk munguan as…
Melania Trump dhe Brigitte Macron ecën krah për krah përsa i takon stilit në Paris, me të dyja që u…
Meqë tani janë bërë tejet të kërkuara, rikthimi i Spice Girls po lë ende përshtypje të madhe tek audienca. Spice…
Shumë nga shpikjet më të vlerësuara morën dekada të tëra pune dhe mundi, por një numër i konsiderueshëm i disa…
Të lindurit në nëntor: më sensualët dhe misteriozët, jetojnë të dominuar nga dëshira. Zbuloni më poshtë karakterin dhe personalitetin e…

Lajmet e fundit

Gazeta e njohur zvicerane/ Protestat studentore ndaj një qeverie që iu larguan 400 mijë qytetarë

Aktualitet

Gazeta e njohur zvicerane/ Protestat studentore ndaj një qeverie që iu larguan 400 mijë qytetarë

Gazeta e njohur zvicerane, Neue Zuercher Zeitung shkruan se protestat e studentëve e kanë vendosur establishmentin në Shqipëri nën presion. Sipas gazetarit Volker Pabst, që ka publikuar një reportazh nga protestat...

Aksident i rëndë në Elbasan, makina përplas 8-vjeçarin në rrugë

Aktualitet

Aksident i rëndë në Elbasan, makina përplas 8-vjeçarin në rrugë

Një aksident ka ndodhur në Elbasan, kur një automjet ka përplasur një fëmijë 8-vjeçar. Sipas Policisë Vendore, mësohet se, E. G., 26 vjeç, banues në fshatin Fanjë, në rrugën “Qemal Stafa”...

Fjalimi hakmarrës! 21-vjeçarja gjen mënyrën ideale t'i "japë duart” të dashurit tradhtar

Kuriozitete

Fjalimi hakmarrës! 21-vjeçarja gjen mënyrën ideale t'i "japë duart” të dashurit tradhtar

Një vajzë zgjodhi të priste ditëlindjen e saj që ti jepte lamtumirën të dashurit tradhtar. Tiana Perea po festonte 21-vjetorin në shtëpi me miqtë dhe të dashurin, kur bëri një fjalim...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!