Stafi i Ramës, i panjohur

E mërkurë, 25 Prill 2018 10:31

Nga Fahri Balliu

Asgjë transparente lidhur me stafin zyrtar të kryeministrit. Asnjë këshilltar dhe asnjë strukturë nuk është e publikuar dhe e njohur.

Një ilegalitet i thellë i mënyrës së drejtimit dhe i përgjegjësive.

As kartëvizita publike, as vlera intelektuale të publikuara, nuk janë të pasqyruara gjëkundi.

Nuk bëhet fjalë fare për kritere të cilësisë intelektuale dhe të sigurisë kombëtare.

Vetë kryeministri është ilegal nga kjo pikëpamje.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Spahia: Dhe sa duhet të vazhdojmë të durojmë tiraninë në pushtet?

Politikë

Spahia: Dhe sa duhet të vazhdojmë të durojmë tiraninë në pushtet?

Deputeti i PD-së, Bardh Spahia ka reaguar lidhur me deklaratën e turpshme të Edi Ramës, që tha se kriminelët le të vrasin njëri-tjetrin. Reagimi i deputetit: Kryekrimineli qe drejton qeverine u shpreh...

Shehu: Shëndetësia po rrënohet, asnjë shpresë për 2019

Politikë

Shehu: Shëndetësia po rrënohet, asnjë shpresë për 2019

Deputeti i PD-së, Tritan Shehu përmes një postimi në profilin e tij në Facebook, ka denoncuar edhe një herë se sistemi i shëndetësisë në Shqipëri është drejt kolapsit. Shehu shkruan se...

Adelina Tahiri shumë shpejt nënë për herë të dytë

Lifestyle

Adelina Tahiri shumë shpejt nënë për herë të dytë

Edhe përse është bërë nënë për herë të parë e një djali, Adelina Tahiri nuk ka hequr dorë nga muzika. Madje, do të rikthehet në tregun muzikor shqiptar më shpejt...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!