Stafi i Ramës, i panjohur

E mërkurë, 25 Prill 2018 10:31

Nga Fahri Balliu

Asgjë transparente lidhur me stafin zyrtar të kryeministrit. Asnjë këshilltar dhe asnjë strukturë nuk është e publikuar dhe e njohur.

Një ilegalitet i thellë i mënyrës së drejtimit dhe i përgjegjësive.

As kartëvizita publike, as vlera intelektuale të publikuara, nuk janë të pasqyruara gjëkundi.

Nuk bëhet fjalë fare për kritere të cilësisë intelektuale dhe të sigurisë kombëtare.

Vetë kryeministri është ilegal nga kjo pikëpamje.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

VIDEO / Si mund të humbet një rast i tillë! Luliç bën gafën e vitit

Sport

VIDEO / Si mund të humbet një rast i tillë! Luliç bën gafën e vitit

Nëse ekziston një çmim për “Golin e vitit”, atëherë duket të ekzistojë një çmim edhe për “Gafën e vitit” dhe të keni të sigurt se atë do ta fitojë Senad...

FOTOT/ 9 të famshëm që refuzuan role simbolike dhe humbën shansin e madh

Kulturë

FOTOT/ 9 të famshëm që refuzuan role simbolike dhe humbën shansin e madh

Shumë filma do të kishin qenë ndryshe me aktorë të tjerë. Disa aktorë i refuzuan shumë role simbolike për arsye të ndryshme si angazhimet në një tjetër projekt filmik ose...

“Shqipëria po i afrohet një diktature, krimi është lënë në bordurë”

Politikë

“Shqipëria po i afrohet një diktature, krimi është lënë në bordurë”

Deputeti Dashamir Shehi shprehet se Shqipëria po i afrohet një diktature dhe se krimi është lënë në bordurë. Ai shton se, opozita do të hyjë në zgjedhje dhe do t'i...