Nga Luciano Boci Këtë fundjavë kryeministri ynë zgjodhi të luajë rrufjanin. Vendosi të bëjë publicitetin e propagandës së vet!?E paparë…
Nga Petrit Vasili Tirana qyteti me identitet shume të fortë shoqëror është shndërruar në një skenë bajate provinciale të zaptuar…
Nga Ylli Manjani Ndryshimi në ligjin Për Avokatinë, që partia-shtet bëri tani në fund të sezonit është anti-kushtetues dhe anti…
Nga Fahri Balliu Burime që nuk duan të identifikohen duan të thonë se i gjithë projekti i prishjes së ligjit…
Nga Fahri Balliu/ Mbështetja që Rama ka patur nga Ndërkombëtarët, ambasadorët, qeveri apo institucione, ka qenë e paprecedentë. Edhe pse…
Deri tash BE-ja dhe Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë pasur një qëndrim të përbashkët rreth Kosovës. Mendohet në shtetet…
Nga Ylli Manjani Po ç’është ky raport i DASH, që thotë se ‘.... në Shqipëri investitorët e huaj tremben dhe…
Nga Petrit Vasili Fatkeqësisht, toleranca, të duruarit e sakrificave dhe mendjehapja, si cilësi të jashtëzakonshme të shqiptarëve janë shpërdoruar fatalisht…
Nga Fatos Lubonja/ Ky i Reformës në Drejtësi ishte një dështim i paralajmëruar nga jo pak vetë, por më emblematiku…
Nga Edi Paloka Grabitja tek TK perkohesisht eshte bllokuar. Nderkohe vazhdon grabitja me gjithë PPP-te e tjera. Per ekspertizen e zerit…
 Nga Qemal SAKAJEVA Sa i gjatë është metri i presidentit të Serbisë Aleksandër Vuçiç? Ai nuk ua ka thënë ende…
Nga Oerd Bylykbashi ‎Është piku i sezonit turistik dhe “hordhitë” e tatimorëve me termin e shkolluar anglosakson “task force”‎ i…

Lajmet e fundit

Përziejini këta përbërës me njëri-tjetrin dhe thoni lamtumirë kësaj sëmundjeje

Shëndeti

Përziejini këta përbërës me njëri-tjetrin dhe thoni lamtumirë kësaj sëmundjeje

Një recetë mijëravjeçare na vjen nga kinezët, recetë e cila ndihmon në uljen e kolesterolit në gjak dhe që konsiderohet si një nga recetat më të suksesshme të mjekësisë alternative...

E tepron Kim Kardashian: Poza provokuese me motrën

Show-biz

E tepron Kim Kardashian: Poza provokuese me motrën

Kylie Jenner është më e vogla prej motrave Kardashian-Jenner. Megjithatë, ajo ka bërë rrugë të suksesshme drejt famës, dhe pritet që të bëhet miliarderja më e re në botë. Së fundmi, ajo...

Dalin pamje të një atentati mafioz në Shqipëri (VIDEO)

Aktualitet

Dalin pamje të një atentati mafioz në Shqipëri (VIDEO)

Emisioni "360 Gradë" në Ora News, ka publikuar një video ekskluzive të një atentati me pagesë. Videoja është filmuar në shtator në Shqipëri. Gazetari Artur Zheji thotë se në video shihet një...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!