Zgjedhjet në Slloveni/ Berisha: Fitore e qendrës së djathtë europiane

Tuesday, 05 June 2018 09:28

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka përgëzuar Partinë Demokratike të Sllovenisë për fitoren në zgjedhjet e përgjithshme parlamentare, rezultat i cili u shpall ditën e djeshme. Për Berishën kjo është një fitore jo vetëm për shtetin Slloven, por për të gjithë qendrën e djathtë europiane.

Nje fitore e merituar e qendres se djathe ne Slloveni!

Te dashur miq, partia e qendres se djathte, Partia Demokratike Sllovene, aleate e Partise Demokratike te Shqiperise, e udhehequr nga ish dy here kryeministri Janes Janza fitoi dje zgjedhjet e pergjithshme parlamentare!

Me kete rast le te pershendesim ne kete fitore te miqve tane si nje fitore te rendesishme per Slovenine dhe mbare qendren e djathte europiane! Urime miqve tane! sb, shkruan Berisha në "Facebook".

34439597 1017851758375731 7828575952870309888 n

Modifikuar më Tuesday, 05 June 2018 10:23

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zyrtarja e lartë e DASH për çështjet evropiane, Elisabeth Millard viziton Tiranën

Aktualitet

Zyrtarja e lartë e DASH për çështjet evropiane, Elisabeth Millard viziton Tiranën

Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka njoftuar se Zv. Ndihmës Sekretarja e Shtetit Elisabeth Millard do të zhvillojë një vizitë treditore në Shqipëri. Ambasada amerikane në Tiranë i ka...

Akuza të forta ndaj policisë nga banorët e Jalës: Na grabitën lekët dhe sendet me vlerë

Aktualitet

Akuza të forta ndaj policisë nga banorët e Jalës: Na grabitën lekët dhe sendet me vlerë

Një ditë pas përplasjes me policinë për prishjen e 9 godinave në Jalë, 8 të shoqëruarit janë lënë të lirë. Edi Bala një nga banorët e Jalës në një lidhje telefonike...

Nuk do e besoni sa kushtojnë këto vathë të Lori Hoxhës!

Show-biz

Nuk do e besoni sa kushtojnë këto vathë të Lori Hoxhës!

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha shquhet për aksesorët e saj të shtrenjtë. Këtë herë e shohim me një palë vath mjaft të bukur në formë pistoletë të Saint Laurent. Shifra...