Nga protestat tek takimi me bizneset, vendimet që pritet të marrë sot Basha me grupin e PD

Hënë, 09 Prill 2018 18:16

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, do të mbledhë ditën e sotme grupin parlamentar.  Mësohet  se takimi do të mbahet sot në orën 18:30 në selinë e PD-së.

Në mbledhjen e sotme do të merren një sërë vendimesh të rëndësishme, që lidhen me protestat në kuadër të thirrjes për mosbindje civile por edhe takimit me bizneset e vogla.

Kujtojmë se dita e sotme është pushim për institucionet dhe aktivitetet politike, por Basha ka shfrytëzuar këtë ditë për të zhvilluar mbledhjen me deputetë të PD.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Studenti ia plas Ramës në fytyrë: E zbuluan teatrin që jemi të FRESH-it

Aktualitet

Studenti ia plas Ramës në fytyrë: E zbuluan teatrin që jemi të FRESH-it

Spektakli i shpifur i organizuar nga kryeministri dhe Alban Dudushi është diskredituar edhe live kur një nga studentët e pjesmarrës që ishin shitur nga organizatorët si protestues dhe që Rama...

U paraqit si studente, juristja e Ministrisë së Arsimit largohet nga emisioni

Aktualitet

U paraqit si studente, juristja e Ministrisë së Arsimit largohet nga emisioni

Një nga të ftuarat në studion e emisionit Dritare në News 24 ishte e prezantuar si studente, por në të vërtetë punon si juriste pranë Ministrisë së Arsimit, Sportit dhe...

Pedagogia: Nuk e di çfarë do më shumë Nikolla për të dhënë dorëheqjen

Aktualitet

Pedagogia: Nuk e di çfarë do më shumë Nikolla për të dhënë dorëheqjen

Shefja e departamentit të Letërsisë në Fakultetin Filologjik Lili Sula e ftuar në studion e "Ora News", tha se nuk e di se çfarë pret më shumë ministrja e Arsimit...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!