Mosbindja Civile/ Reagon Balliu: EDVINOVIÇ, qytetarët janë ngritur kundër teje për të të dhënë atë që meriton

Hënë, 09 Prill 2018 18:48

Deputeti i Partisë Demokratike Klevis Balliu, ka paralajmëruar vazhdimin e mosbindjes civile me anë të një statusi në rrjetin social “ Facebook”

 “TVSH-ja për bizneset e vegjël duhet të na bashkojë të gjithëve kundër bandave në pushtet.”, shkruan ndër të tjera Balliu.

 Pritet që nesër bizneset të ulin qepenët nga ora 11:00 deri në 12:00 në shenjë proteste kundër qeverisë.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Studenti ia plas Ramës në fytyrë: E zbuluan teatrin që jemi të FRESH-it

Aktualitet

Studenti ia plas Ramës në fytyrë: E zbuluan teatrin që jemi të FRESH-it

Spektakli i shpifur i organizuar nga kryeministri dhe Alban Dudushi është diskredituar edhe live kur një nga studentët e pjesmarrës që ishin shitur nga organizatorët si protestues dhe që Rama...

U paraqit si studente, juristja e Ministrisë së Arsimit largohet nga emisioni

Aktualitet

U paraqit si studente, juristja e Ministrisë së Arsimit largohet nga emisioni

Një nga të ftuarat në studion e emisionit Dritare në News 24 ishte e prezantuar si studente, por në të vërtetë punon si juriste pranë Ministrisë së Arsimit, Sportit dhe...

Pedagogia: Nuk e di çfarë do më shumë Nikolla për të dhënë dorëheqjen

Aktualitet

Pedagogia: Nuk e di çfarë do më shumë Nikolla për të dhënë dorëheqjen

Shefja e departamentit të Letërsisë në Fakultetin Filologjik Lili Sula e ftuar në studion e "Ora News", tha se nuk e di se çfarë pret më shumë ministrja e Arsimit...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!