Berisha i nxjerr dhëmbët deputetit socialist, "Zgjidh qelinë dhe shko, hajdut tokash"

E Enjte, 29 Mars 2018 13:20

Ish kryeministri Sali Berisha ka replikuar gjatë seancës së sotme parlamentare me deputetin socialist Alket Hysenin.

Berisha është shprehur se Hysenin e mbron Rama, por do t'i vijë koha që do të jetë në qeli. 

“Alket Hyseni, do të ndiqesh dhe ti, do të të vijë koha dhe ty, sot të mbron Rama. Zgjidhe qelinë e shko, hajdut tokash”, shprehet Berisha.

Ndërkohë deputeti Hyseni akuzohet nga opozita se ka përvetësuar në mënyrë të paligjshme toka në bregdet.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

FOTO/ Enca vjen e zjarrtë dhe seksi, shikoni modelin e ri të flokëve

Show-biz

FOTO/ Enca vjen e zjarrtë dhe seksi, shikoni modelin e ri të flokëve

Këngëtarja Enca Haxhia shfaqet gjithnjë mjaft ekstravagante në postimet e saj në rrjete sociale. Këtë herë e shohim me një paruke të kuqe e veshur në mënyrë tejet provokuese. E veshur...

Platforma antimafia e PD/ Asnjë përfaqësues i Rilindjes në emision, frikë nga përballja

Politikë

Platforma antimafia e PD/ Asnjë përfaqësues i Rilindjes në emision, frikë nga përballja

Përfaqësuesit e PS-së mungojnë në emisionin ‘Opinion’, Mima: Do kisha preferuar t’i kisha përballë Tema e mbrëmjes së sotme në emisionin ‘Opinion’ është propozimi i bërë nga Partia Demokratike sa i...

Zbulohet përplasja mes Shqipërisë dhe Belgjikës për Safet Bajrin

Aktualitet

Zbulohet përplasja mes Shqipërisë dhe Belgjikës për Safet Bajrin

Safet Bajri përplas qeverinë shqiptare me atë të Belgjikës. Sipas asaj që zbulojnë mediat belge, autoritetet shqiptare kanë shprehur pakënaqësi që Belgjikës i janë dashur 5 muaj për të dorëzuar...