Noka për Ramën, përpëlitej i zverdhur dhe i skuqur

E Enjte, 29 Mars 2018 14:11
Flamur Noka, sot në Parlament Flamur Noka, sot në Parlament

Deputeti i Partisë Demokratike Flamur Noka gjatë fjalës së tij në seancën e sotme parlamentare akuzoi  Ramën se  dëshiron të zhvatë popullin.

Sipas Nokës qeveria duhet të paguajë taksën. 

Në një moment i drejtohet ashpër Ballës duke i folur për kryeministrin: "A e pe që kryeministri përpëlitej, i zverdhur dhe i skuqur dhe nuk dinte çfarë thoshte."- duke iu referuar deklaratës së mëparshme të kryeministrit. 

Ndonëse kreu i Grupit Parlamentar të PS, nuk i kushtoi rëndësi,  Noka vazhdoi deklaratën e tij, duke u shprehur se opozita nuk është kundër koncesionit, por vetëm dëshiron që taksa të paguhet nga qeveria dhe jo nga qytetarët.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Cërrik, aksidentohet për vdekje një 83-vjeçar

Aktualitet

Cërrik, aksidentohet për vdekje një 83-vjeçar

Një i moshuar ka humbur jetën pasditen e së hënës pasi është goditur nga një makinë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Klos të Cërrikut, ku mjeti drejtuar nga shtetasi me iniciale...

Firmoset urdhër-arresti për Nikolla Gruevskin

Bota Shqiptare

Firmoset urdhër-arresti për Nikolla Gruevskin

Ministria e Brendshme maqedonase ka firmosur urdhër arrestin për ish-kryeministrin Nikolla Gruevski. Ky vendim erdhi pas njoftimit nga Gjykata Penala që nuk ka mundur të gjejë të akuzuarin Nikolla Gruevski për...

Lajme të mira nga aktori i humorit që pësoi atak kardiak

Kulturë

Lajme të mira nga aktori i humorit që pësoi atak kardiak

Aktori i njohur i humorit shkodran Besnik Çinari, pak ditë më parë luftoi për jetën, por tashmë ai e ka kaluar rrezikun, pas një ndërhyrje që pati në zemër. Ai...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!