Gazetari nga Greqia: Rama, marrëveshje të fshehtë me Erdoganin

Premte, 30 Mars 2018 12:49

Gazetari nga Greqia: Rama, marrëveshje të fshehtë me me Erdoganin

Gazetari Robert Goro, ka qenë në një lidhje telefonike direkte nga Greqia dhe ka folur në lidhje me marrëveshjet e fshehta që ka Edi Rama me Presidentin e Truqisë, Erdoganin.

"Në lidhje me takimin e Kotzias me Bushatin ka pasur vetëm një koment nga një gazetar i njohur grek, i cili me nota konspirative, ka treguar një lidhje të fshehtë të Kryeministrit të vendit tonë Edi Rama me Erdoganin. Ky skenar ka bërë bujë dhe është publikuar nga të gjitha portalet Greke ashtu si edhe shqiptare. Në qoftë se do të arrihet një marrëveshje mes Athinës dhe Tiranës, Rama ka për t'i bërë bisht, pasi ai ka marrë direktiva nga Erdogani", tha ndër të tjera në lidhjen direkte me emisionin "360gradë".

Modifikuar më Premte, 30 Mars 2018 13:06

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Doli te Arian Çani me si ‘magjistar’ që shëron xhindët, nuk ua merr mendja se çfarë i gjeti policia në shtëpi

Bota Shqiptare

Doli te Arian Çani me si ‘magjistar’ që shëron xhindët, nuk ua merr mendja se çfarë i gjeti policia në shtëpi

Hysri Peqanit, i njohur si “Burdushi”, mjek popullor që pretendon se shëron shumë sëmundje, e ka pisk punën me policinë. Gjatë një kontrolli në banesën e tij është gjetur një...

Behuni gati për më të keqen, ja kur do te ulen drastikisht temperaturat

Aktualitet

Behuni gati për më të keqen, ja kur do te ulen drastikisht temperaturat

Ditën e sotme ka rënë bora e parë në Dardhë të Korçës. Temperaturat kanë nisur të ulen ndjeshëm dhe kjo ndjehet kryesisht në orët e para të mëngjesit dhe ato të...

Arratisja e Gruevskit, befason Zaev: Ai mund të jetë…

Bota Shqiptare

Arratisja e Gruevskit, befason Zaev: Ai mund të jetë…

Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev, në një konferencë për shtyp tha se autoritet duhet të hetojnë nëse Gruevski e ka lëshuar vendin vullnetarisht apo është rrëmbyer. Zaev: “Ne do të bëjmë gjithçka...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!