Aksioni opozitar/ Basha mbledh aleatët dhe grupin parlamentar

Hënë, 11 June 2018 10:28

Duke qenë se aksioni opozitar do të vijë gjithnjë e në rritje dhe duhet një koordinim akoma edhe më i madh, Partia Demokratike ka mbledhur paraditen e sotme grupin parlamentar, në të cilën janë të pranishëm dhe aleatët parlamentarë te opozitës

Basha e ka përshpejtuar kështu mbledhjen e grupit për në fillim javë pasi duhet përcaktimi i aksionit opozitar sa më shpejt për të gjithë javën politike.

Mësohet se opozita ka vendosur të jetë e pranishme në të gjitha komisionet parlamentare dhe diskutimet do të përqendrohen në çështjen ‘Xhafaj’.

Modifikuar më Hënë, 11 June 2018 10:33

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

FOTO/ Enca vjen e zjarrtë dhe seksi, shikoni modelin e ri të flokëve

Show-biz

FOTO/ Enca vjen e zjarrtë dhe seksi, shikoni modelin e ri të flokëve

Këngëtarja Enca Haxhia shfaqet gjithnjë mjaft ekstravagante në postimet e saj në rrjete sociale. Këtë herë e shohim me një paruke të kuqe e veshur në mënyrë tejet provokuese. E veshur...

Platforma antimafia e PD/ Asnjë përfaqësues i Rilindjes në emision, frikë nga përballja

Politikë

Platforma antimafia e PD/ Asnjë përfaqësues i Rilindjes në emision, frikë nga përballja

Përfaqësuesit e PS-së mungojnë në emisionin ‘Opinion’, Mima: Do kisha preferuar t’i kisha përballë Tema e mbrëmjes së sotme në emisionin ‘Opinion’ është propozimi i bërë nga Partia Demokratike sa i...

Zbulohet përplasja mes Shqipërisë dhe Belgjikës për Safet Bajrin

Aktualitet

Zbulohet përplasja mes Shqipërisë dhe Belgjikës për Safet Bajrin

Safet Bajri përplas qeverinë shqiptare me atë të Belgjikës. Sipas asaj që zbulojnë mediat belge, autoritetet shqiptare kanë shprehur pakënaqësi që Belgjikës i janë dashur 5 muaj për të dorëzuar...