Ditëlindja e PS/ Urimi i Nard Ndokës: Urime plakë e mbajtur

Tuesday, 12 June 2018 20:16

Partia Socialiste feston sot 27-të vjetorin e krijimit të saj dhe është hera e parë këtë vit që socialistët nuk i dërguan asnjë ftesë kundërshtarëve të tyre politik.

Pavarësisht kësaj urimet nga selia e PD-së nuk kanë munguar, ku më epiku mbetet ai i kryedemokristianit Nard Ndoka.

Postimi i Nard Ndokës në facebook:

Urime “Rilindje”, 77 vjeçare, por plakë e mbajtur! ????

???? PKSH, PPSH, PSSH, Rilindje! 1941-2018

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

"Mjeshtër i Madh", dekorohet pas vdekjes rekordmeni i atletikës Sadik Demiraj

Aktualitet

"Mjeshtër i Madh", dekorohet pas vdekjes rekordmeni i atletikës Sadik Demiraj

Presidenti Ilir Meta ka dekoruar pas vdekjes me titullin “Mjeshtër i Madh” rekordmenin e atletikës Sadik Demiraj. Demiraj u vlerësua sot gjatë një ceremonie nga Meta për kontributin e njohur shumëvjeçar...

Nis revolucioni kundër Zuckerberg, investitorët kërkojnë ta largojnë

Globi

Nis revolucioni kundër Zuckerberg, investitorët kërkojnë ta largojnë

Investitorë e mëdhenj publikë kanë mbledhur këshillin e administrimit për të përcaktuar rolin e ri presidentit të Facebook-ut, që do të jetë i çliruar nga kundërshtitë që kanë përfshirë kohët...

Një ditë pas dorëheqjes së Kotzias, zbardhet telefonata Trispras-Zaev

Globi

Një ditë pas dorëheqjes së Kotzias, zbardhet telefonata Trispras-Zaev

Një ditë pas dorëheqjes së ministrit të Jashtëm grek Nikos Kotzias, mediat greke kanë zbardhur telefonatën që ka bërë kryeministri Alexis Tsipras me homologun e tij Zoran Zaev. Ky i fundit...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!