Ditëlindja e PS/ Urimi i Nard Ndokës: Urime plakë e mbajtur

Tuesday, 12 June 2018 20:16

Partia Socialiste feston sot 27-të vjetorin e krijimit të saj dhe është hera e parë këtë vit që socialistët nuk i dërguan asnjë ftesë kundërshtarëve të tyre politik.

Pavarësisht kësaj urimet nga selia e PD-së nuk kanë munguar, ku më epiku mbetet ai i kryedemokristianit Nard Ndoka.

Postimi i Nard Ndokës në facebook:

Urime “Rilindje”, 77 vjeçare, por plakë e mbajtur! ????

???? PKSH, PPSH, PSSH, Rilindje! 1941-2018

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Italia synon të vendosë një milion makina elektrike në rrugë

Aktualitet

Italia synon të vendosë një milion makina elektrike në rrugë

Qeveria populiste në Itali, po planifikon të vendosë rreth 1 milion makina në të gjithë rrugët e Italisë. Koalicioni Italian ka si synim të vendos një “reduktim të përdorimit të...

Investimet e huaja – TAP dhe Statkraft dominojnë edhe për tremujorin e parë

Aktualitet

Investimet e huaja – TAP dhe Statkraft dominojnë edhe për tremujorin e parë

Dy projektet madhore të investimit në sektorin energjetik dominuan investimet e huaja direkte edhe në tremujorin e parë të vitit. Sipas të dhënave nga Banka e Shqipërisë, investimet në energji...

Pas kapjes së dy Toyotave, Banka e Shqipërisë blen euro

Aktualitet

Pas kapjes së dy Toyotave, Banka e Shqipërisë blen euro

anka e Shqipërisë blen euro, pas kapjes së dy Toyotave, ndërhyn sërish në treg 15:09, 25/06/2018   Një ditë pas kapjes në Portin e Durrësit të dy automjeteve Toyota me 3.4 milionë euro, Banka...