“O ti lartmadhëria” Rama-qytetarit: Më frymëzojnë kalamajtë, moshatarët e gocës tënde që qenka yll

E Enjte, 14 June 2018 10:08

Kryeministri Edi Rama është përfshirë ditën e djeshme në replika me ndjekësit e tij në Facebook.

Një lajmërim i Ramës për produktet e sigurta bujqësore ka ndezur debatin mes tij dhe shumë qytetarëve.
Replikat
Qytetari: Edi Rama o ti lartemadheria, a mo mo mos me thuaj qe je
esull kur shkruan keto statuse?!
Rama: Lexo Ledianin se mbase te bind meqe une te dukem
lartmadheri, po nuk merzitem aspak se mua me frymezojne
kalamajte, moshataret e goces tende qe qenka yll se per komentatore
qe s’dine cfare thone e bejne medemek ironi, nuk i harxhoja kurre
energjite e kohen qe i perkushtoj cdo dite e nate kesaj detyre.

 “O ti lartmadhëria” Rama i kthehet qytetarit: Më frymëzojnë kalamajtë, moshatarët e gocës tënde që qenka yll

rama-me-komentues.jpg

 

 

Modifikuar më E Enjte, 14 June 2018 10:11

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ja për çfarë ranë dakord Thaçi dhe Vuçiç

Globi

Ja për çfarë ranë dakord Thaçi dhe Vuçiç

Përfaqësuesja e Lartë e Bashkimit Evropian, Federica Mogherini e cila ndërmjetësoi takimin me presidentin kosovar Hashim Thaçi dhe atë serb, Aleksandar Vuçiç ka thënë se në takim ka pasur një...

Sulmohet komuniteti rom, 1 i vdekur, 4 të plagosur

Globi

Sulmohet komuniteti rom, 1 i vdekur, 4 të plagosur

Një person është vrarë në një sulm në një kamp të Romëve në Ukrainën Perëndimore. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës (23 qershor). Sipas policisë, një grup i maskuar i...

Aksident i rëndë në Shkodër, 5 të plagosur

Aktualitet

Aksident i rëndë në Shkodër, 5 të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Shkodër. Sipas raportimeve të para ngjarja ka ndodhur në rrugën e Rrencit në njësinë administrative Guri i Zi. Në aksident janë...