Denoncim/ Berisha: Avion droge fluturojnë sërish në Shqipëri

E Enjte, 14 June 2018 20:11

Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar në “facebook” denoncimin e një qytetari i cili ka dërguar foton e një avioni që trafikon drogë.

Qytetari ka shkruar se në zonën e Elbasanit para pak çastesh ka fluturuar një avion i ngarkuar, që lë të kuptohet i ngarkuar me lëndë narkotike.

Postimi i plotë:

Narkoflota ne aktivitet te plote!

Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital. sb

“Prsh doktor.ne zonen elbasan librazht qepare u ngarkua dhe nis 1 avjon.anonim te

lutem”

Modifikuar më E Enjte, 14 June 2018 21:22

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Emri i Maqedonisë, Kuvendi miraton nismën për ndryshimet kushtetuese

Bota Shqiptare

Emri i Maqedonisë, Kuvendi miraton nismën për ndryshimet kushtetuese

Me 80 vota pro Kuvendi miratoi nismën për ndryshimet kushtetuese. Në fillim të seancës deputetë e VMRO-së kërkuan që të votohet në mënyrë individuale. Edhe përkundër votimit me 80 vota PËR...

“Po pse nuk e legalizon kanabisin?!” Rama përgjigjet dhe nxjerr zbuluar veten

Aktualitet

“Po pse nuk e legalizon kanabisin?!” Rama përgjigjet dhe nxjerr zbuluar veten

Rasti i fundit i legalizimit të kanabisit ka qenë ai në Kanada dhe “suksesi” ka qenë aq i madh saqë “malli” nëpër dyqane ka përfunduar shumë më shpejt se rradha...

Lojërat e fatit u tatuan më pak se ushqimet

Aktualitet

Lojërat e fatit u tatuan më pak se ushqimet

Aktivisti i shoqërisë civile Besjan Pesha i ftuar në "Ekopolitikë" në Ora News tha se qeveria duhet ta mbyllë plotësisht aktivitetin e basteve edhe online, në të kundërt sipas tij...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!