Vokshi: Qeveria është frikësuar nga aktorët, nga....

E Enjte, 14 June 2018 20:28

Deputetja e PD-së Albana Vokshi ka bërë sot një postimi në “facebook” ku ka thënë se qeverinë e ka zënë frika.

Në statusin e saj deputetja demokrate shkruan se kanë frikë nga artistët, minatorët, të rinjtë, opozita e nga qytetarët.

Vokshi i përmend të gjithë grupet e mëposhtme për të theksuar se asnjë nuk e do qeverinë e “krimit” dhe se të gjithë janë ngritur kundra saj.

Në fund deputetja e mbyll shkrimin e saj me fjalët: “FALI O ZOT SE S'DINË C'BËJNË!!!”

Postimi i plotë:

I KA ZËNË FRIKA...

- FRIKË NGA ARTISTËT

- FRIKË NGA MINATORËT

- FRIKE NGA TË RINJTË

- FRIKË NGA OPOZITA

- FRIKË NGA QYTETARËT

FALI O ZOT SE S'DINË C'BËJNË!!!

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Emri i Maqedonisë, Kuvendi miraton nismën për ndryshimet kushtetuese

Bota Shqiptare

Emri i Maqedonisë, Kuvendi miraton nismën për ndryshimet kushtetuese

Me 80 vota pro Kuvendi miratoi nismën për ndryshimet kushtetuese. Në fillim të seancës deputetë e VMRO-së kërkuan që të votohet në mënyrë individuale. Edhe përkundër votimit me 80 vota PËR...

“Po pse nuk e legalizon kanabisin?!” Rama përgjigjet dhe nxjerr zbuluar veten

Aktualitet

“Po pse nuk e legalizon kanabisin?!” Rama përgjigjet dhe nxjerr zbuluar veten

Rasti i fundit i legalizimit të kanabisit ka qenë ai në Kanada dhe “suksesi” ka qenë aq i madh saqë “malli” nëpër dyqane ka përfunduar shumë më shpejt se rradha...

Lojërat e fatit u tatuan më pak se ushqimet

Aktualitet

Lojërat e fatit u tatuan më pak se ushqimet

Aktivisti i shoqërisë civile Besjan Pesha i ftuar në "Ekopolitikë" në Ora News tha se qeveria duhet ta mbyllë plotësisht aktivitetin e basteve edhe online, në të kundërt sipas tij...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!