Video/ Vasili: Qeveri që di vetëm të vështirësojë jetën e qytetarëve

Hënë, 18 June 2018 18:18

Kryetari i grupit parlamentar dhe deputeti i LSI-së Petrit Vasili ka publikuar disa pamje të radhës së shumë të gjatë të makinave në rrugën e Maminasit.

Përmes një postimi në “facebook” Vasili shkruan se kjo qeveri nuk di të organizojë dot asgjë dhe në vend që t’ia lehtësojë jetën qytetarëve ia vështirëson akoma më shumë.

Për më tepër deputeti i LSI-së na fton të shohim pamjet e paraqitura më poshtë.

Postimi i plotë:

Ky eshte shtet i mbaruar,i marre fund.

Autostrada Tirane- Durres po riparohet dhe mijra e mijra automjete duhet te devijojne ne nje rruge dytesore te ngushte ne Maminas.

Kjo qeveri e mbaruar te pakten kalimin e automjeteve te renda mund ta evitonte ne oret e pikut.

Po kush ta bejne te vdekurit?

Si nuk organizojne dot nje gje per te qene qe tua lehtesojne jeten njerezve.

Ja shihni ç'behet në ora 17.00 ne segmentin Vore-Maminas.

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kosova, të martën bëhet anëtare e INTERPOL-it

Bota Shqiptare

Kosova, të martën bëhet anëtare e INTERPOL-it

Ministri i Punëve të Jashtme në Qeverinë e Kosovës, Behgjet Pacolli, u shpreh optimist se Kosova nga nesër do të jetë anëtare e organizatës policore ndërkombëtare - INTERPOL. "Vota pro është...

LAJM I FUNDIT/ Kërkohet dorëheqja e deputetit të PS, fyeu fëmijët autikë

Aktualitet

LAJM I FUNDIT/ Kërkohet dorëheqja e deputetit të PS, fyeu fëmijët autikë

Ndaj gjuhës fyese të deputetit socialist Alket Hyseni kundrejt autikëve ka reaguar edhe drejtuesja e fondacionit “Down Syndrome Albania” Emanuela Pepkola Zaimi e cila ka kërkuar dorëheqjen. “Alket Hyseni jepni dorëheqjen”...

5 vjet pa Sokol Olldashin, Basha status të veçantë

Politikë

5 vjet pa Sokol Olldashin, Basha status të veçantë

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka përkujtuar ish-ministrin dhe deputetin demokrat Sokoll Olldashi në 5-vjetorin e ndarjes së tij nga jeta. kryetari i PD-së Lulzim Basha, e kujton përmes një mesazhi...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!