FOTO/ Mori propozimin për martesë, e çuditshme kë fton këngëtarja shqiptare

E Enjte, 21 June 2018 19:26

Ata të dy janë një ndër çiftet më të pëlqyera në Shqipëri, teksa pak ditë më parë na kënaqën të gjithëve me lajmin se kanë vendosur të martohen pas disa vitesh lidhje.

Bëhet fjalë për Venera Lumanin dhe Lindi Islamin, ndërkohë që këngëtarja na ka habitur të gjithëve me deklaratën e fundit.

Në një postim në Instagram, Venera ka treguar se ajo dhe Lindi po mendojnë një mënyrë për të organizuar një dasëm ku të ftojnë të gjithë ndjekësit e tyre.

“Ju falem'nderoj pafund per urimet e sinqerta dhe kerkoj ndjese sepse e kam te pamundur per t'ju kthyer pergjigje te gjitheve.

Ju ndjej si familje e madhe andaj duhet te mendojme nje mundesi qe t'ju kemi te ftuar te gjiiiitheve ne dasem.

 P.S: Ndiqni dashurine,jo luksin.Kur ke dashurine i ke dhene pergjigje cdo situate”, ka shkruar këngëtarja.

Do të ishte super apo jo?

venera

Modifikuar më E Enjte, 21 June 2018 19:33

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Moti ndryshon nga java e ardhshme, temperaturat në rënie…

Aktualitet

Moti ndryshon nga java e ardhshme, temperaturat në rënie…

Moti freskohet duke filluar nga java e ardhshme. Sipas Meteoalb, gjatë fundjavës, moti mbetet me kthjellime dhe vranësira kalimtare në pjesën më të madhe të vendit; më të dukshme vranësirat...

Lejuan kalimin e paligjshëm të 7 shtetasve turq, ndalohen dy punonjës policie

Aktualitet

Lejuan kalimin e paligjshëm të 7 shtetasve turq, ndalohen dy punonjës policie

Dy punonjës policie dhe një shtetas turk janë ndaluar nga policia për korrupsion aktiv. Të ndaluar kanë mbetur Gazmir Dega punonjës policie në Komisariatin nr 1 në Tiranë dhe një kontrollore...

Po ndodh, RENEA dhe FNSH aksion në Tiranë dhe rrethe

Aktualitet

Po ndodh, RENEA dhe FNSH aksion në Tiranë dhe rrethe

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda kanë goditur një grup gjobëvënësish. Aksioni po zhvillohet mbrëmjen e sotme në Tiranë dhe disa rrethe, ndërsa...