E TURPSHME/ RAMA KËRCËNON PROTESTUESIT: DO MERRNI PËRGJIGJEN E MERITUAR

Saturday, 31 Mars 2018 12:52
Protesta e sotme në Rrugën e Kombit Protesta e sotme në Rrugën e Kombit

Ka reaguar kryeministri Rama në lidhje me protestën e sotme.

Ai ka thënë se protestuesit do marrin përgjigje me të gjithë fuqinë e ligjit.

Rama e ka konsideruar si ‘dhunë barbare mbi pronën e përbashkët’ dhe i ka paralajmeruar protestuesit se nuk dalin dot mbi forcën e ligjit.

Ndërkohë protestuesit i drejtohen Ramës se protesta do shkojë deri në fund dhe se ata janë të vendosur të ndalojnë taksën absurde në “pronën e përbashkët’, Rrugën e Kombit.

Modifikuar më Saturday, 31 Mars 2018 13:14

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Studimi: Nëse postoni foto me këtë ngjyrë, merrni më shumë like

Lifestyle

Studimi: Nëse postoni foto me këtë ngjyrë, merrni më shumë like

Kur Followersat tuaj  janë duke kaluar nëpër postimet tuaja në Instagram, keni vetëm një sekondë, nëse jeni me fat, të kapni vëmendjen e tyre. Por kërkimet tregojnë se ngjyrat në...

Aksidenti me nxënësit në Qafë Thanë, si e shmangu shoferi i autobusit tragjedinë

Aktualitet

Aksidenti me nxënësit në Qafë Thanë, si e shmangu shoferi i autobusit tragjedinë

Për pak sa nuk përfundoi në tragjedi aksidenti i sotëm në Qafë Thanë me autobusin ku udhëtonin rreth 20 nxënës nga rrethi i Fierit. Për të shmangur rënien në humnerë...

Theresa May nuk tërhiqet nga mbështetja për marrëveshjen për Brexit-in

Globi

Theresa May nuk tërhiqet nga mbështetja për marrëveshjen për Brexit-in

Kryeministrja britanike Theresa May i doli në mbrojtje projekt-marrëveshjes së saj të debatueshme për çështjen Brexit, duke i bërë thirrje publikut britanik ta mbështesë atë. Kritikët brenda partisë, të cilët ankohen...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!