Denoncim/ Nikolla nuk u jep diplomat studentëve të Universitetit Aleksandër Xhuvani

E mërkurë, 08 August 2018 20:19

Qytetari dixhital denoncon te Ish-kryeministri Sali Berisha mos pajisjen prej më shumë se një viti me diploma për studentët e Universitetit Aleksandër Xhuvani.

Përmes një postimi në “facebook”, Berisha bën publik këtë denoncim, ku shkruhet se mos pajisja me diplomë për studentët që kanë mbaruar “Imazheri skopi” është duke i penguar ata për të vazhduar studimet më tej apo jashtë vendit.

Postimi i plotë:

Denoncohet perseri ndrikull Nikolla apo Vila!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

“P.sh nga qyteti i elbasanit doktor dhe sa do presin keta student te shkolles alexsander xhuvani te deges imazheri skopi kan mese nje vit e gjyse qe jan dipllomuar dhe akoma nuk i japin .p.gj.eshte nuk ka kartona.kurse shkollat private perdite trasmetojne ne medjat e tyre.qe mburren dhe marrin dipllomat qoft edhe lishencen.sepse ato jan femijet e tyre apo bisneseve e baballareve te korruptuar qe po i pijn gjakun ketij populli.te lutem publikoje kete.doktor .un personalisht.dua te marr vajzen te bej masterin ne gjermani si dhe shum te tjere.nuk disponojne dipllomat.dhe presim me syt nga qielli.nuk durojme dot me ka shku durimi .sos...”

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Pas vrasjes në Bllok dhe shpalljes në kërkim, reagon për herë të parë Elvana Gjata (VIDEO)

Show-biz

Pas vrasjes në Bllok dhe shpalljes në kërkim, reagon për herë të parë Elvana Gjata (VIDEO)

Kanë kaluar disa ditë nga ngjarja që tronditi kryeqytetin, ku mbeti i vrarë një person dhe u plagosën dy të tjerë, ndërsa  u shpallën në kërkim tre persona, mes tyre...

Ngjarje e rëndë në Elbasan/ Tonelata me çimento bien mbi dy punëtorë (emrat)

Politikë

Ngjarje e rëndë në Elbasan/ Tonelata me çimento bien mbi dy punëtorë (emrat)

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në fabrikën e Çimentos në Elbasan, ku raportohet për një të vdekur, një të plagosur ndërkohë që dhe një punëtor tjetër është mbuluar...

Përndiqte të renë prej një viti, policia arreston 30-vjeçarin (emri)

Aktualitet

Përndiqte të renë prej një viti, policia arreston 30-vjeçarin (emri)

Një 30-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Sarandës pasi prej një 1 viti përndiqte një vajzë nga ky qytet. Sipas të dhënave zyrtare është arrestuar shtetasi Aljon Pasho, 30...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!