Berisha publikon denoncimin e biznesmenit: Po hakmerren pse jam demokrat

E mërkurë, 22 August 2018 20:44

Ish kryeministri Sali Berisha ka publikuar pak minuta më parë denoncimin e një biznesmeni i cili akuzon prishjen selektive që po i bëhet biznesit të tij. Qytetari thotë se kjo bëhet vetëm se ai është demokrat.
Lexoni mesazhin e biznesmenit dixhital. sb
Kjo eshte klima e biznesit ne narkoshtetin e Norieges!
“Pershendetje Doktor jam nje qytetar i kelcyres kam nje biznes dhe keta plehrat na sollen zarfin per prishje jemi me dokumenta te regullta jemi 10 biznese por jemi krahu PD ndaj po penalizohemi zdim ku te hankoemi mund te na jepni ndonji mendim Doktor respekt”

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Zari i Taulantit në Bashki dhe nëpunësit e tij në sulm frontal ndaj PD në Librazhd

Politikë

Zari i Taulantit në Bashki dhe nëpunësit e tij në sulm frontal ndaj PD në Librazhd

Kryetari i Bashksië së Librazhdit, Kastriot Gurra është hedhur në sulm frontal ndaj kreut të PD, Bujar Vreto duke angazhuar edhe punonjësit e institucionit që ai drejton të bëjnë propagandë...

Akuzohen për shfrytëzim prostitucioni, 22 të arrestuar në Kosovë

Aktualitet

Akuzohen për shfrytëzim prostitucioni, 22 të arrestuar në Kosovë

Policia e Kosovës ka ndërmarrë një operacion në Prishtinë dhe Gjakovë, ndërsa ka arrestuar 22 persona pasi akuzohen për shfrytëzim prostitucioni. Policia e Kosovës, konkretisht Drejtoria për Hetimin e Trafikimit me...

FOTO/ Xhensila e mrekullueshme, shikojeni në foton e fundit të postuar prej saj

Show-biz

FOTO/ Xhensila e mrekullueshme, shikojeni në foton e fundit të postuar prej saj

Xhensila Myrtezaj sa vjen e bëhet edhe më e bukur. Ajo e vërteton këtë edhe në foton e publikuar së fundmi.  Edhe pse ka sjellë në jetë vajzën e saj të...