Berisha publikon pamjet nga fshati i helmuar (FOTO)

E Enjte, 30 August 2018 10:20

NGA SALI BERISHA

Nje miremengjes per Kallam Deshtakun nga fshati i helmuar i Gorishoves!

Shikoni fotot dhe lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

“Mirmbrema. Zoti Berisha Jam një banor I Fshatit Gorishovë. Dua të ndaj një shqetesim. Teper të rënd Me juve. Shikoeni se si Në ketë vënd. Derdhet solari zi si kur te ishte uj. Ky solar neve na ka thar të gjith ullinjt dhe ka ndotur ambjentet e natyres. Nga njers te pa pergjejs. Dhe te digjeneruar.. nuk e din qe neve na ka shkaktuar deme kolosale.. cfar mund te bejm Per kete ngjarje”

 

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Gruevski i kishte zbrazur llogaritë bankare qysh në shtator

Globi

Gruevski i kishte zbrazur llogaritë bankare qysh në shtator

Ish-kryeministri Nikolla Gruevski qysh në shtator, kur mbajti një konferencë për shtyp në Kuvend dhe akuzonte pushtetin duke thënë se është viktimë e persekutimit politik, kishte tërhequr të gjitha paratë...

Doli te Arian Çani me si ‘magjistar’ që shëron xhindët, nuk ua merr mendja se çfarë i gjeti policia në shtëpi

Bota Shqiptare

Doli te Arian Çani me si ‘magjistar’ që shëron xhindët, nuk ua merr mendja se çfarë i gjeti policia në shtëpi

Hysri Peqanit, i njohur si “Burdushi”, mjek popullor që pretendon se shëron shumë sëmundje, e ka pisk punën me policinë. Gjatë një kontrolli në banesën e tij është gjetur një...

Behuni gati për më të keqen, ja kur do te ulen drastikisht temperaturat

Aktualitet

Behuni gati për më të keqen, ja kur do te ulen drastikisht temperaturat

Ditën e sotme ka rënë bora e parë në Dardhë të Korçës. Temperaturat kanë nisur të ulen ndjeshëm dhe kjo ndjehet kryesisht në orët e para të mëngjesit dhe ato të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!