‘Kishte vetëm vrasja të lehta’, ironia e Manjanit për ministrin e Brendshëm

Saturday, 01 September 2018 13:52

Ish ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka reaguar pas deklaratës së ministrit të Brendshëm i cili u shpreh sot nga Vlora se këtë verë nuk ka pasur ngjarje të rënda në vend.

 Manjani ka reaguar duke ironizuar deklaratën e Xhafajt.

“Këtë verë nuk pati ngjarje të rënda”- thotë shoku Fatmir!

Kishte vetëm disa vrasje “të lehta” në grup dhe një nga një, brenda e jashtë familjes, me sopatë e kallashnikov...!!!

Ti lëmë vdekjet makabre në aksidente. As të mbyturit në det...

Nejse...”, shkruan ai.

4 komente

 • Përgjigju Nolja

  Kete vit vallaj ka nje rritje standarti qoft ne te berin turizem qoft ne siguri. Tamam si vendet e BE.

  Saturday, 01 September 2018 14:34 komentuar nga Nolja
 • Përgjigju Landa

  O Manjano po ska nevoj te na besh papagallin sic je mesuar o vllai im se ne shqiperi jetojm edhe vet dhe e shikojm situaten por krahasoj pak kete sezon me ate te vitit te kaluar apo 2 apo 3 vitesh. Une e kuptoj qe ty kshu ta do partia te flasesh por qe mos u beni pa shtylle kurrizore fare.

  Saturday, 01 September 2018 14:34 komentuar nga Landa
 • Përgjigju Aleks

  Pse mo? Une vij cdo vit ne shqiperi qe takoj familjaret se vet jetoj ne Itali dhe bejm pushimet ne vlore. Mua shume mire mu duke edhe siguria edhe trafiku. Kete vit kishin ven edhe nga keta qe ruajn plazhin. Policia kalonte cdo 10 minuta. Super mu duk ky vit. Sikur kane ndryshuar gjerat

  Saturday, 01 September 2018 14:33 komentuar nga Aleks
 • Përgjigju Ornela

  O manjan me duket i paske bere pushime jasht shtetit kete vit se nuk ia paske iden fare situates.

  Saturday, 01 September 2018 14:31 komentuar nga Ornela

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kultivonin kanabis në Greqi, shqiptarët i merr më qafë helikopteri

Aktualitet

Kultivonin kanabis në Greqi, shqiptarët i merr më qafë helikopteri

Policia greke ka zbuluar një parcelë kanabis dhe ka arrestuar dy shtetas shqiptarë, të moshës 48 dhe 33 vjeç, që akuzohen se ishin kultivuesit e bimës narkotike. Kjo parcelë ndodhej në...

“Një k*rvar”/ Pas Etilda Gjonit një tjetër rilindëse bëhet gazi i botës

Aktualitet

“Një k*rvar”/ Pas Etilda Gjonit një tjetër rilindëse bëhet gazi i botës

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj, u bë gazi i botës pak ditë më parë, teksa fjalën “karshi” e ndau në rrokje ndërkohë që fliste nga foltorja e Kuvendit. Por duket se...

Operacioni “Sintetiku”, arrestohen dy amerikanë në Tiranë

Aktualitet

Operacioni “Sintetiku”, arrestohen dy amerikanë në Tiranë

Drejtori i Departamentit të Policisë Kriminale ka njoftuar se dy amerikanë janë arrestuar në kuadër të operacioni “Sintetiku”. Të dy të arrestuarit akuzohen se prodhonin drogë sintetike në Tiranë. Te dy...