Video/ Brenda shtëpisë së horrorit ku babai përdhunoi për 16 vite vajzën e tij

Saturday, 01 September 2018 17:51

Në këtë banesë pas shkollës Vasil Shanto në kryeqytet një vajze pretendon se përdhunohej në mënyrë sistematike prej 16 vitesh nga babai i saj.

Sipas policisë, gjithçka nisi në vitin 2002 kur prindërit e saj u divorcuan dhe ajo ishte vetëm 9 vjeç.

Pasi jetoi për një kohë të gjatë me këtë dramë, 25-vjeçarja vendosi që dy ditë më parë të denoncojë babain e saj dhe të largohet nga banesa, për t’u strehuar në një qendër murgeshash. Sipas rrëfimit të vajzës, nga kjo marrëdhënie  incesti ajo kishte mbetur shtatzënë kur ishte 19 vjeç, shtatzëni që e kishte ndërprerë me anë të abortit.

Pas denoncimit në polici babai 61-vjeçar, Qirjako Nakuçi u vu në pranga. Tek familjarët e 25-vjeçares irritimi ka arritur kulmin. Nuk pranojnë as kamerat. As fqinjët nuk pranojnë të flasin në kamera, por jashtë saj lënë të kuptohet se kishin qenë në dijeni të kësaj historie.

Pas arrestimit nga policia, 61-vjecari Qirjako Nakuçi ka treguar thuajse gjithçka pranë uniformave blu. Por në versionin e tij ai mohon akuzat për përdhunim dhe thotë se gjithçka ishte me dëshirë./TvKlan

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Kosova, të martën bëhet anëtare e INTERPOL-it

Bota Shqiptare

Kosova, të martën bëhet anëtare e INTERPOL-it

Ministri i Punëve të Jashtme në Qeverinë e Kosovës, Behgjet Pacolli, u shpreh optimist se Kosova nga nesër do të jetë anëtare e organizatës policore ndërkombëtare - INTERPOL. "Vota pro është...

LAJM I FUNDIT/ Kërkohet dorëheqja e deputetit të PS, fyeu fëmijët autikë

Aktualitet

LAJM I FUNDIT/ Kërkohet dorëheqja e deputetit të PS, fyeu fëmijët autikë

Ndaj gjuhës fyese të deputetit socialist Alket Hyseni kundrejt autikëve ka reaguar edhe drejtuesja e fondacionit “Down Syndrome Albania” Emanuela Pepkola Zaimi e cila ka kërkuar dorëheqjen. “Alket Hyseni jepni dorëheqjen”...

5 vjet pa Sokol Olldashin, Basha status të veçantë

Politikë

5 vjet pa Sokol Olldashin, Basha status të veçantë

Kryetari i PD-së Lulzim Basha ka përkujtuar ish-ministrin dhe deputetin demokrat Sokoll Olldashi në 5-vjetorin e ndarjes së tij nga jeta. kryetari i PD-së Lulzim Basha, e kujton përmes një mesazhi...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!