Ish-ministri publikon foton: Dy njerëzit që shqiptarët nuk do i harrojnë

Diel, 02 September 2018 13:40

Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani, si gjithmonë nuk e kursyer ironinë edhe gjatë ditës së sotme.

Përmes një postimi të shkurtër në “facebook”, ai thotë se dy janë njerëzit që shqiptarët nuk do ti harrojnë kollaj.

 ‘Hashimi dhe Hashashi’, shkruhet në foton e bërë publike nga Manjani.

‘Po jetojmë kohë të mëdha!

Shqiptarët nuk do ti harrojnë në shekuj të dy këto leader të gjatë...’, shkruan ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani.

ha

 

Modifikuar më Diel, 02 September 2018 13:57

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Do të vendosë rekord kundër Shqipërisë, uellsiani do avionin 9 milionë Paund të Bale

Sport

Do të vendosë rekord kundër Shqipërisë, uellsiani do avionin 9 milionë Paund të Bale

Chris Gunter shpreson që Gareth Bale t’i huazojë avionin privat në mënyrë që ai të sjellë familjen e tij në Shqipëri me rastin e rekordit që do të vendosë në...

Kadiu: Më shumë se kurrë të rinjtë po thërrasin për kryeministër Lulzim Bashën!

Politikë

Kadiu: Më shumë se kurrë të rinjtë po thërrasin për kryeministër Lulzim Bashën!

Deputetja e PD, Fatbardha Kadiu, thotë se opozita nuk ka pushuar asnjë sekondë së punuari, së takuari dhe biseduari me njerëzit e këtij vendi dhe me të rinjtë e shumtë...

Shihni këto foto nëse keni kaluar një ditë të keqe

Globi

Shihni këto foto nëse keni kaluar një ditë të keqe

Ne të gjtihë kemi ditë në të cilat duket se asgjë nuk shkon mirë. Por gjithmonë ka njerëz që kanë kaluar edhe më keq. Nëse fundjava juaj ka qënë një katalok...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!