Deputeti i PD-së: Në Shkodër kundër krimit qeveritar mafioz

Hënë, 03 September 2018 18:07

Deputeti i Partisë Demokratike, Luçiano Boçi, ka reaguar në facebook për mbledhjen që opozita është duke zhvilluat në Shkodër.

Në postimin e tij Boçi shkruan se dikur Shkodra ishte qyteti i krimit shtetëror kundër kleri sot është kthyer në kryeqytetin e krimit qeveritar.

Postimi i plotë:

NË SHKODËR KUNDËR KRIMIT

Dikur ishte kryeqytet i krimit shtetëror kundër klerit, intelektualëve e kulturës.

Sot është shndërruar në kryeqytetin e krimit qeveritar mafioz, me veshje bandash, kundër qytetarisë, lirisë e demokracisë.

Shkodra sot apelon!

Prandaj jemi këtu në këtë agorë qyetare, larg parlamentit fallco e të kriminalizuar.

Historia përsëritet.

Shembja e krimit shtetëror diktatorial, nisi këtu.

Shembja e krimit qeveritar mafioz, nis po këtu....!

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

E tepron Kim Kardashian: Poza provokuese me motrën

Show-biz

E tepron Kim Kardashian: Poza provokuese me motrën

Kylie Jenner është më e vogla prej motrave Kardashian-Jenner. Megjithatë, ajo ka bërë rrugë të suksesshme drejt famës, dhe pritet që të bëhet miliarderja më e re në botë. Së fundmi, ajo...

Dalin pamje të një atentati mafioz në Shqipëri (VIDEO)

Aktualitet

Dalin pamje të një atentati mafioz në Shqipëri (VIDEO)

Emisioni "360 Gradë" në Ora News, ka publikuar një video ekskluzive të një atentati me pagesë. Videoja është filmuar në shtator në Shqipëri. Gazetari Artur Zheji thotë se në video shihet një...

Shtrenjtohen sërish apartamentet në Tiranë, rritja varion nga 20-30%

Aktualitet

Shtrenjtohen sërish apartamentet në Tiranë, rritja varion nga 20-30%

Çmimet e apartamenteve në Tiranë po shtrenjtohen sërish me 15 deri në 30%, sipas një vëzhgimi të fundit që bëri Monitor në tregun e pasurive të paluajtshme në kryeqytet. Në Komunën...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!