"Tunduni o popull", Nard Ndoka thirrje urgjente për shqiptarët

Tuesday, 04 September 2018 20:40

Kreu i PDK-së, Nard Ndoka, i ka bërë thirrje shqiptarëve që t’i bashkohen opozitës dhe t’i tregojnë vendin qeverisë, nëse duan të shpëtojnë nga e keqja që ka kapur Shqipërinë.

Duke komentuar aksionin opozitar në Shkodër, Ndoka me anë të një postimi në Facebook, shkruan se opozita e bashkuar vendosi vijën e kuqe në letër dhe tani është radha e popullit, që të gjithë së bashku të mos lënë që qeveria t’i vendosë vijën e zezë Shqipërisë.

Ja postimi i Ndokës:

Opozita e Bashkuar” vendosi në Shkodër vijën e kuqe në letër; koha për ti rënë vizë qeverisë e kuvendit!

Tunduni o popull, nësë nuk lëvizim shpejt e fort; kjo qeveri po i vendos vijën e zezë këtij vendi!  

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Cërrik, aksidentohet për vdekje një 83-vjeçar

Aktualitet

Cërrik, aksidentohet për vdekje një 83-vjeçar

Një i moshuar ka humbur jetën pasditen e së hënës pasi është goditur nga një makinë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Klos të Cërrikut, ku mjeti drejtuar nga shtetasi me iniciale...

Firmoset urdhër-arresti për Nikolla Gruevskin

Bota Shqiptare

Firmoset urdhër-arresti për Nikolla Gruevskin

Ministria e Brendshme maqedonase ka firmosur urdhër arrestin për ish-kryeministrin Nikolla Gruevski. Ky vendim erdhi pas njoftimit nga Gjykata Penala që nuk ka mundur të gjejë të akuzuarin Nikolla Gruevski për...

Lajme të mira nga aktori i humorit që pësoi atak kardiak

Kulturë

Lajme të mira nga aktori i humorit që pësoi atak kardiak

Aktori i njohur i humorit shkodran Besnik Çinari, pak ditë më parë luftoi për jetën, por tashmë ai e ka kaluar rrezikun, pas një ndërhyrje që pati në zemër. Ai...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!