Berisha publikon foton e situatës së dhimbshme që po përjeton Shqipëria

Tuesday, 04 September 2018 21:18

Ish-kryeministri Sali Berisha ka treguar shpërbërjen e Shqipërisë nëpërmjet një fotoje të publikuar. Fotoja interpreton situatën në të cilën ndodhet sot vendi ynë. Mijëra shqiptarë po e braktisin vendin si shkak i mungesës së shpresës nga keqqeverisja e kryeministrit Rama.

Postimi i Berishës:

Kjo eshte Shqiperia e Kallam Deshtakut!

Kartoline nga emigranti dixhital! sb

40921006_1108561842638055_4577375006463361024_n.jpg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Moti ndryshon nga java e ardhshme, temperaturat në rënie…

Aktualitet

Moti ndryshon nga java e ardhshme, temperaturat në rënie…

Moti freskohet duke filluar nga java e ardhshme. Sipas Meteoalb, gjatë fundjavës, moti mbetet me kthjellime dhe vranësira kalimtare në pjesën më të madhe të vendit; më të dukshme vranësirat...

Lejuan kalimin e paligjshëm të 7 shtetasve turq, ndalohen dy punonjës policie

Aktualitet

Lejuan kalimin e paligjshëm të 7 shtetasve turq, ndalohen dy punonjës policie

Dy punonjës policie dhe një shtetas turk janë ndaluar nga policia për korrupsion aktiv. Të ndaluar kanë mbetur Gazmir Dega punonjës policie në Komisariatin nr 1 në Tiranë dhe një kontrollore...

Po ndodh, RENEA dhe FNSH aksion në Tiranë dhe rrethe

Aktualitet

Po ndodh, RENEA dhe FNSH aksion në Tiranë dhe rrethe

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda kanë goditur një grup gjobëvënësish. Aksioni po zhvillohet mbrëmjen e sotme në Tiranë dhe disa rrethe, ndërsa...