Berisha: Në Mifol mbyllet shkolla për qëllime biznesi të drejtoreshës!

E mërkurë, 05 September 2018 10:48

NGA SALI BERISHA

Në Mifol mbyllet shkolla për qëllime biznesi të drejtoreshës!

Lexoni mesazhin e prindit dixhital. sb

“Doktor mirdita. Ju uroj shendet te plote. Doja dhe une te ndaja nje shqetesim si qytetar dixhital.Ne fshatin Mifol ne rrethin e Vlores duan te mbyllin shkollen 9vjecare qe eshte aktuale aty. nuk e di ligjin tamam por di qe drejtoresha e shkolles gjithashtu vajz e fshatit do ta mbyll shkollen per arsye biznesi ose personale ju thur banorve lloj lloj rrenash. jam prind i shqetesuar sepse dua qe shkolla te qendroj ketu sepse femijet sido qe tu jepet mesimdhenia ata sa formim e kan mar e kan akumuluar ate. por interesat qe mund te ket dikish na ajo godin nuk i di, do shpresoja qe me zerin tuaj dhe fuqin e shkrimit ta benit publike kete gje mbase sensibilizohen sadopak drejtoresha dhe komunaret e zones. diten e mire faleminderit nese e lexoni dhe falemidnerit nese e postoni. Drita e dituris mbade do coj perpara!”

Modifikuar më E mërkurë, 05 September 2018 10:57

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Kuriozitete

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Një pikturë që besohet të jetë “Tête d’Arlequin” nga Pablo Picasso e cila është vjedhur në 2012 nga Muzeu Kunsthal i Roterdamit është shfaqur në Rumani. Hajdutët morën shtatë piktura, me...

Papa fton në meshë të varfrit

Aktualitet

Papa fton në meshë të varfrit

Padrejtësia është rrënja e pandreqshme e varfërisë”, tha Papa Françesku në meshën që shënoi Ditën e Kishës Katolike për të Varfrit. Ati i Shenjtë ftoi për shërbesën në Bazilikën e...

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Aktualitet

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Moti i keq në Dardhë të Korçës po rrezikon jetën e banorëve  dhe të turistëve që kanë shkuar për të parë bukuritë e zonës. Edhe pse prej dy ditësh është dhënë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!