Basha publikon videon, me rritje të frikshme shifra e bizneseve të falimentuara

E mërkurë, 05 September 2018 11:56

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka reaguar ditën e sotme në lidhje me situatën e biznesit në Shqipëri.

Sipas Bashës, me Ramën në qeveri rritet krimi e pasurohen oligarkët. Basha ka publikuar edhe një video për skemën e pasurimit të krimit dhe oligarkëve.

‘Me Edi Ramën në qeveri, krimi dhe oligarkët pasurohen, bizneset e ndershme falimentojnë’, shkruan kreu i PD-së, Lulzim Basha në faqen e tij në Facebook.

Modifikuar më E mërkurë, 05 September 2018 12:01

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Lajme të mira nga aktori i humorit që pësoi atak kardiak

Kulturë

Lajme të mira nga aktori i humorit që pësoi atak kardiak

Aktori i njohur i humorit shkodran Besnik Çinari, pak ditë më parë luftoi për jetën, por tashmë ai e ka kaluar rrezikun, pas një ndërhyrje që pati në zemër. Ai...

Mustafa: Kemi një President, të cili nuk mund t’i zëmë besë

Globi

Mustafa: Kemi një President, të cili nuk mund t’i zëmë besë

LDK vazhdon të insistojë se askush nuk mund ta përfaqësojë Kosovën në dialog pa mandatin e Kuvendit dhe kërkon që kjo çështje të mandatohet në Kuvend. Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa...

A u zbulua relike e kryqit të Krishtit? Zbulimi trondit arkeologët

Globi

A u zbulua relike e kryqit të Krishtit? Zbulimi trondit arkeologët

Një kryq i krishterë i jashtëzakonshëm prej ari u gjet gjatë gërmimeve arkeologjike në kalanë mesjetare në kodrën Trapesica, të qytetit Veliko Tarnovo, në Bullgarinë Qendrore. Kryqi zbulua ndërsa grupi i...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!