Komentuesit i "vërsulen" Ramës për statusin e shenjtërimit të Nënë Terezës

E mërkurë, 05 September 2018 13:28

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm e ka nisur me një shprehje të “Nënë Terezës” dhe ka publikuar një video ku tregohet varfëria ekstreme e një familjeje.

Menjëherë kanë vërshuar edhe komentet nga ana e qytetarëve të cilët nuk i janë kursyer Ramës me mendimet e tyre për mënyrën sesi ai qeveris vendin.

“Mos e ofendo mundin e Nene Tereza‘s të lutem, ti e ben per reklamë. .Ajo e ka bërë gjithçka për hir të dashurisë së madhe që  kishte, ki dinjitet e ndihmoje popullin sa ke kohë”, i shkruan një komentues Ramës.

Ndërsa një tjetër i shkruan: Mos hyj në gjynah z.Rama se të vret Zoti,nuk ke asnjë gjë të përbashkët me Nënë Terezën ajo është Shejtnesh,dhe ty je djalli vetë,një kryeminister që është i lidhur me bandat që terrorizojnë popullin vetem per te ndenjur ne pushtet.”.

Nga ana e kryeministrit ende nuk ka një përgjigje për këto komente.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Frashëri tradhëtar? Plasari: Ka mbaruar koha kur historia censurohej

Aktualitet

Frashëri tradhëtar? Plasari: Ka mbaruar koha kur historia censurohej

Studiuesi Aurel Plasari të mërkurën foli në lidhje me figurën e Mid’hat Frashërit dhe rolin e tij në Kongresin e Manastirit. Plasari u ndal tek ky moment i artë i historisë...

Spanja bën hapa para në njohjen e Kosovës

Aktualitet

Spanja bën hapa para në njohjen e Kosovës

Spanja do të lejojë atletët kosovarë të përdorin simbolet kombëtare, në një kompeticion të organizuar në shtetin iberik, edhe pse Madridi nuk e njeh ende pavarësinë e shtetit ballkanik. Kjo...

Leskaj: Më shumë transparencë në spitale

Aktualitet

Leskaj: Më shumë transparencë në spitale

Kontrolli i Lartë i Shtetit rendit katër flamuj të kuq përsa i përket nivelit të shërbimit shëndetësor në Shqipëri. Për të trajtuar më mirë ankesat duhet të ketë më shumë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!