Ndrikull Vila shpërblen falsifikimin e dokumenteve

E mërkurë, 05 September 2018 22:25

Nga Sali Berisha

Ndrikull Vila shpërblen falsifikimin e dokumenteve!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

“Mbajne drejtoreshe shkolle ne shkollen 9- vjecare " Cerme e Siperme" Lushnje Floresha Hasanaj ndaj te ciles eshte bere kallzim ne prokurori per 85 emra fiktive.Ministrja e mban ne detyre kete fallcifikatore. Si ka mundesi qe nuk ka asnje reagim nga ana e ministres per kete rast qe eshte bere dhe mediatik.Nuk paska njerez te afte te drejtojne ne Lushnje. Drejtoresha e ZA e ngriti ne detyre. Zonja ministre mer masa ndaj ketij skandali.”

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Kuriozitete

Rishfaqet pas 6 vitesh piktura e vjedhur e Picasso

Një pikturë që besohet të jetë “Tête d’Arlequin” nga Pablo Picasso e cila është vjedhur në 2012 nga Muzeu Kunsthal i Roterdamit është shfaqur në Rumani. Hajdutët morën shtatë piktura, me...

Papa fton në meshë të varfrit

Aktualitet

Papa fton në meshë të varfrit

Padrejtësia është rrënja e pandreqshme e varfërisë”, tha Papa Françesku në meshën që shënoi Ditën e Kishës Katolike për të Varfrit. Ati i Shenjtë ftoi për shërbesën në Bazilikën e...

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Aktualitet

‘Po vdesin njerëz’/ Bllokohen rrugët në këtë zonë të Shqipërisë

Moti i keq në Dardhë të Korçës po rrezikon jetën e banorëve  dhe të turistëve që kanë shkuar për të parë bukuritë e zonës. Edhe pse prej dy ditësh është dhënë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!