Basha: Rama do i lërë të qetë familjet kriminale në Shkodër siç bëri në Elbasan

E Enjte, 06 September 2018 10:52

Kryetari i PD-së Lulzim Basha thotë se Rama do ti lërë të qetë familjet kriminale të Shkodrës siç la të qeta familjet e krimit në Elbasan.

"Por do ti lënë të qetë familjet kriminale të Shkodrës siç lënë të qetë familjet e krimit të Elbasanit"

Marrëdhënia e Taulant Ballës me Edmond Begon nuk është vetëm abstrakte politike por hesap që rëndon në xhepat e të gjithë shqiptare. Falë marrëveshjes kriminale Balla-Bego, janë zhdukur miliona euro dhe nuk përfundon rruga Tiranë-Elbasan"

Nga Elbasani ti japim sot platformës dhe prioriteteve dhe të nisim menjëherë punën për shpërndarjen diskutimin dhe mobilizimin për ta kthyer këtë platformë ën një alternativë që do e parashtrojmë si rrugëdalje nga katastrofa që ka sjellë bashkëqeverisja e Ramës me krimin."

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shfryhet show i Ramës, dalin nga burgu dy ish-deputetët e PS

Aktualitet

Shfryhet show i Ramës, dalin nga burgu dy ish-deputetët e PS

Gjykata e Apelit të Krimeve të Rënda ka liruar dy ish-deputetët e PS, Arben Ndoka dhe Arben Cuko të arrestuar në kuadër të operacionit "VOL-VO4", ndërsa ka lënë në burg...

Gruevski në Hungari përmes Tiranës? Policia e Shtetit nis verifikimet

Aktualitet

Gruevski në Hungari përmes Tiranës? Policia e Shtetit nis verifikimet

Policia e Shtetit ka nisur verifikimet në dy pikat kufitare Rinas dhe Qafë Thanë, pas lajmit se Gruevski ka kaluar në Hungari përmes Shqipërisë.Burime konfirmojnë se do kontrollohen listat e...

Kryebashkiaku i Durrësit ka pasur komunikim me bandën e Avdylajve

Politikë

Kryebashkiaku i Durrësit ka pasur komunikim me bandën e Avdylajve

"Prokuroria e Krimeve të Rënda duhet të kishte arrestuar brenda ditës, uzurpatorin e bashkisë së Durrësit, Vangjudh Dakon, jo vetëm prej dëshmisë publike së Avdylajt, por se lënia e Dakos...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!