Vasili: Foli sërish debiliteti kryeministror

E Enjte, 06 September 2018 17:18

Kryetari i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar sot në lidhje me deklaratën e Edi Ramës se ‘Policia paska folur me vepra’.

Sipas Vasilit, Edi Rama nuk e ka për herë të parë të bërë deklarata të tilla.

Postimi i plotë:

Debiliteti kryeministror foli prap sot për policinë.

Kryeministri belbëziti prap e tha:

‘Sot Policia e Shtetit ka folur përsëri me vepra’.

Muaj më parë po ky kryeministër bënte një tjetër deklaratë debile e thoshte ‘që është zhdukur 99 % te drogës’.

Kujë me thes kjo jargavitje gënjeshtrash kryeministrore.....

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shpifi për taksat, Shkëlzen Berisha kërkon dënimin e Ballës

Aktualitet

Shpifi për taksat, Shkëlzen Berisha kërkon dënimin e Ballës

Sot është zhvilluar seanca e radhë në Gjykatën e Tiranës në lidhje me padinë e Shkëlzen Berishës ndaj kreut të grupit parlamentar të PS, Taulant Balla. Djali i Ish-kryeministrit Sali Berisha...

Zbulohet foto e viktimës që qëllua me 8 plumba në Shkodër

Aktualitet

Zbulohet foto e viktimës që qëllua me 8 plumba në Shkodër

Është zbuluar fytyra e personit që u ekzekutua me plumb në kokë paraditen e kësaj të mërkure në markatën e “rusit” në Shkodër. Fotoja e mëposhtme publikuar nga Top channel është...

Digjen 12 hektarë sipërfaqe pyjore në Bulqizë, nuk ka ndërhyrje të zjarrfikësve

Aktualitet

Digjen 12 hektarë sipërfaqe pyjore në Bulqizë, nuk ka ndërhyrje të zjarrfikësve

Një zjarr i madh i aktivizuar që prej ditës së djeshme ka djegur rreth 12 hektarë sipërfaqe pyjore në fshatin Zerqan të Bulqizës. Zjarri vijon të djegë sipërfaqe pyjore, ndërsa nuk...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!