Takimi me mësuesit, Rama pritet me protesta në Elbasan

E Enjte, 06 September 2018 17:25

Kryeministri Edi Rama, është pritur me protesta në qytetin e Elbasanit, ku është duke zhvilluar një takim me mësuesit e këtij qyteti.

Qytetarët e Elbasanit si dhe anëtarë të PD-së, kanë dalë në rrugë për të protestuar për gjendjen e rëndë në të cilën Edi Rama e ka çuar vendin.

Gjatë kësaj proteste qytetarët janë përplasur dhe me forcat e shumta të policisë që ishin të pranishme në këtë takim.

Modifikuar më E Enjte, 06 September 2018 17:32

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ambasadori i ri i Katarit paraqet Letrat Kredenciale te Presidentit Meta

Politikë

Ambasadori i ri i Katarit paraqet Letrat Kredenciale te Presidentit Meta

Presidenti i Shqiperise Ilir Meta, pranoi Letrat Kredenciale nga Ambasadori i ri i Shtetit të Katarit në vendin tonë, zotit Ali bin Hamad Al-Marri. Presidenti Meta vlerësoi marrëdhëniet mes dy vendeve, si...

Përleshja me armë e reperave, dënohen Noizy dhe Cozman

Aktualitet

Përleshja me armë e reperave, dënohen Noizy dhe Cozman

Rigels Rajku i njohur si Noizy është dënuar me dy mijë euro gjobë për incidentin ku ai mbeti i plagosur në qendër të Prishtinës. Në procesin gjyqësor i cili ka...

Ka qenë mësuese, këtë detaj nuk e dinim për këngëtaren e njohur shqiptare

Show-biz

Ka qenë mësuese, këtë detaj nuk e dinim për këngëtaren e njohur shqiptare

Ajo është sot ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun shqiptar. Bëhet fjalë për Eli Farën. Ajo ishte sot e ftuar në studion e “Rudina” në Tv...