Foto/ “Sot në mëngjes u mblodh biroja, fol Edver të lumtë goja”

Premte, 07 September 2018 19:35

Pas shkarkimit të deputetit të PS-së Gjetan Gjetanit, pasi kritiko policinë se nuk po bënte punën siç duhej, një foto tallëse ka qarkulluar në media dhe në rrjetet sociale.

Në foto shkruhej: “SOT NË MJES U MBLODH BIROJA

FOL EDVER TË LUMTË GOJA!

PARTIA JOTE TË PËRJASHTON.. POR EDHE TË ARRESTON !!!”

Këto rreshta tregojnë se Rama është duke qeverisur njësoj si diktatori Hoxha i cili zhdukte çdo kundërshtar të partisë.

Modifikuar më Premte, 07 September 2018 19:42

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Moti ndryshon nga java e ardhshme, temperaturat në rënie…

Aktualitet

Moti ndryshon nga java e ardhshme, temperaturat në rënie…

Moti freskohet duke filluar nga java e ardhshme. Sipas Meteoalb, gjatë fundjavës, moti mbetet me kthjellime dhe vranësira kalimtare në pjesën më të madhe të vendit; më të dukshme vranësirat...

Lejuan kalimin e paligjshëm të 7 shtetasve turq, ndalohen dy punonjës policie

Aktualitet

Lejuan kalimin e paligjshëm të 7 shtetasve turq, ndalohen dy punonjës policie

Dy punonjës policie dhe një shtetas turk janë ndaluar nga policia për korrupsion aktiv. Të ndaluar kanë mbetur Gazmir Dega punonjës policie në Komisariatin nr 1 në Tiranë dhe një kontrollore...

Po ndodh, RENEA dhe FNSH aksion në Tiranë dhe rrethe

Aktualitet

Po ndodh, RENEA dhe FNSH aksion në Tiranë dhe rrethe

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda kanë goditur një grup gjobëvënësish. Aksioni po zhvillohet mbrëmjen e sotme në Tiranë dhe disa rrethe, ndërsa...