Video+foto/ Të rinjtë e FRPD i dërgojnë mesazh Ramës nga "Elbasan Arena"

Premte, 07 September 2018 21:12

Pas marshimit protestë të zhvilluar pasditen e sotme në qytetin e Shkodrës, kryeministri Edi Rama, ka marrë dhe një tjetër mesazh mbrëmjen e sotme.

Të rinjtë e FRPD-së të pranishëm në stadiumin bosh të ‘Elbasan Arena’ ku është duke u luajtur sfida Shqipëri-Izrael, kanë nxjerrë banderolën ku shkruhej : ‘Rama ik!’.

Për më shumë shihni videon:

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Haradinaj: Lista Serbe nuk mund të rrëzojë qeverinë

Bota Shqiptare

Haradinaj: Lista Serbe nuk mund të rrëzojë qeverinë

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj u shpreh se Qeveria mund të bjerë, por jo për shkak se ka marrë një vendim prej të cilit siç tha ai “është hidhëruar Lista...

Shpërthen bombola e gazit, shtëpia në Elbasan mes flakësh

Aktualitet

Shpërthen bombola e gazit, shtëpia në Elbasan mes flakësh

Është përfshirë nga flakët një banesë në Elbasan pasi shpërtheu një bombol gazi.Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme në fshatin Katundi Ri, ku si pasojë ka mbetur i plagosur lehtë...

Lajmet e rreme në Facebook që po shkaktojnë dhjetëra viktima

Kuriozitete

Lajmet e rreme në Facebook që po shkaktojnë dhjetëra viktima

Më 23 qershor 2018, një seri imazhesh të tmerrshme filluan të qarkullojnë në Facebook. Njëra prej tyre tregonte një fëmijë me plagë të hapura mbi kokë dhe nofull (fotoja poshtë). Një tjetër...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!