Refuzimi i daljes VIP për Kombëtaren/ Vasili: Kryeministër më të marrë Shqipëria s'do shohë kurrë

Saturday, 08 September 2018 13:13

Pas refuzimit të bërë nga protokolli i shtetit që djemtë e kombëtares shqiptare të përdornin seksionin VIP të Aeroportit të Rinasit i menjëhershëm ka qenë reagimi i kreut të gruopit parlamentar të LSI-së.

Përmes një postimi në “facebook”, Vasili shkruan: “Turp.Turp.Turp dhe faqe e zezë, shkruan ai duke shtuar se, “ky Kryeminister, që bredh me çartera dhe del nga VIPI në Rinas për veten e tij, djemëve të Kombëtares jua mbyll derën në Rinas”.

POSTIMI I PLOTË:

Djemte e Kombetares fitojne, kryeministri humbes ju mbyll deren ne Rinas.

Kryeminister me te marrë Shqiperia s'do shohe kurre më.

Ky Kryeminister, qe bredh me çartera dhe del nga VIPI ne Rinas per veten e tij, djemve te Kombetares jua mbyll deren ne Rinas.

Ky humbes i madh,qe grabit dynjane dhe mbjell zi ngado del si efendi nga Rinasi,ndersa djemte e Kombetares,qe fituan dhe qene gezimi i vetem per shqiptaret,ky shkollepakui denon sepse fituan.

Turp.Turp.Turp dhe faqe e zeze.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ndalohen ish-drejtori i Spitalit Berat dhe juristi

Aktualitet

Ndalohen ish-drejtori i Spitalit Berat dhe juristi

Ne kuader te nje procedimi penal te vitit 2018 jane ndaluar shtetasit Idlir Frasheri , ish Drejtor i Spitalit Rajonal Berat, i dyshuar për veprën penale te “Shperdorimi i detyres...

Sekuestrohen mbi 4 mijë paketa cigare e miliona lekë, dy në pranga

Politikë

Sekuestrohen mbi 4 mijë paketa cigare e miliona lekë, dy në pranga

Një sasi prej 4100 copë paketa cigaresh dhe një shumë e konsiderueshme parash prej më shumë se 4 milionë lekësh, janë sekuestruar nga policia gjatë një operacioni të koduar "Ndjekja". Në...

Nishani: Qeveria nuk njeh asnjë kufi, amendimi i ligjit për TK nuk bëhet pa votimin e Dekretit

Politikë

Nishani: Qeveria nuk njeh asnjë kufi, amendimi i ligjit për TK nuk bëhet pa votimin e Dekretit

Ish-Presidenti Bujar Nishani ka reaguar ndaj amendamenteve të ligjit për 'Teatrin' që mazhoranca miratoi gjatë ditës së djeshme. Ky akt, shkruan Nishani, e ka përdhosur përfundimisht parlamentarizmin dhe shtetin ligjor, pluralizimin...