Sfida për vettingun, Berisha- Ramës: Je bërë gati për testin e drogës?

Saturday, 08 September 2018 17:24

Ish-kryeministri Sali Berisha ka sfiduar kryeministrin Edi Rama me iniciativën e opozitës për të miratuar ndryshimet kushtetuese për vettingun në radhët e politikës. Mediat, por edhe bashkëpunëtorët e tij politikë e kanë akuzuar kryeministrin Edi Rama si përdorues të drogërave të forta. E për këtë arsye, ish-kryeministri i drejton një pyetje Edi Ramës “Je bere gati për testin e drogës?” pyet ish-kryeminstri ndërsa e shoqëron me një foto ku Rama duket nën efektin e substancave narkotike.

Postimi i Berishës:

Nje pyetje per vettingun per Noriegen:

Je bere gati per testin e droges?

Fundi yt i merituar! sb

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Policia i shkon në shtëpi dibrani, por ngelet pa mend nga ajo çfarë i gjejnë

Aktualitet

Policia i shkon në shtëpi dibrani, por ngelet pa mend nga ajo çfarë i gjejnë

Policia e Dibrës ka arrëstuar një 41-vjeçar pasi mbante armë zjarri pa leje dhe një sasi municionesh. Bëhet fjalë për Altin Mera nga Katund i Ri në Dibër, i cili ka...

SKANDAL/ Publikohen pamjet e “Shëruesit” që të zgjidh hallet përmes seksit (+18)

Aktualitet

SKANDAL/ Publikohen pamjet e “Shëruesit” që të zgjidh hallet përmes seksit (+18)

Emisioni “Stop” trajtoi sonte rastin e një “shëruesi”, ose siç njihen ndryshe guru”, që pretendon se zgjidh hallet e qytetarëve. Por të gjitha këto probleme, “shëruesi” Shefqet i lidh me...

Sherr i dhunshëm mes shqiptarëve dhe rumunëve

Aktualitet

Sherr i dhunshëm mes shqiptarëve dhe rumunëve

Të burgosurit shqiptarë dhe ata rumunë janë përfshirë në një sherr të dhunshëm në burgun e Sollicciano të Firences në Itali. Mediat italiane raportojnë se u desh ndërhyrja e gardianëve për...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!