Albin Kurti takohet me Metën, flasin për çështjet e ndjeshme të Kosovës

Saturday, 08 September 2018 21:43

Presidenti Ilir Meta është takuar ditën e sotme me liderin e Vetëvendosjes Albin Kurtin. Presidenti Meta ka publikuar një foto ku shfaqen të dy dhe shprehet se janë takuar në Karpen.

“Kënaqësi të takohesha sot me liderin e Vetëvendosjes, z.Albin Kurti në Karpen.” ka shkruar Presidenti i vendit Ilir Meta. Ndoshta një nga temat që kanë dikutuar mund të ketë qenë edhe çështja e kufinjve.

Modifikuar më Saturday, 08 September 2018 22:09

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Moti ndryshon nga java e ardhshme, temperaturat në rënie…

Aktualitet

Moti ndryshon nga java e ardhshme, temperaturat në rënie…

Moti freskohet duke filluar nga java e ardhshme. Sipas Meteoalb, gjatë fundjavës, moti mbetet me kthjellime dhe vranësira kalimtare në pjesën më të madhe të vendit; më të dukshme vranësirat...

Lejuan kalimin e paligjshëm të 7 shtetasve turq, ndalohen dy punonjës policie

Aktualitet

Lejuan kalimin e paligjshëm të 7 shtetasve turq, ndalohen dy punonjës policie

Dy punonjës policie dhe një shtetas turk janë ndaluar nga policia për korrupsion aktiv. Të ndaluar kanë mbetur Gazmir Dega punonjës policie në Komisariatin nr 1 në Tiranë dhe një kontrollore...

Po ndodh, RENEA dhe FNSH aksion në Tiranë dhe rrethe

Aktualitet

Po ndodh, RENEA dhe FNSH aksion në Tiranë dhe rrethe

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë në bashkëpunim me Prokurorinë e Krimeve të Rënda kanë goditur një grup gjobëvënësish. Aksioni po zhvillohet mbrëmjen e sotme në Tiranë dhe disa rrethe, ndërsa...