Shefit të Komisariatit të Kukësit i çahet koka nga njeriu i Gjicit

Diel, 09 September 2018 11:04

Situata e rendit në Kukës ka dalë jashtë kontrollit. Në një status në Facebook Berisha shpërndan mesazhin e një qytetari i cili njofton se shefi i Komisariatit të Kukësit është goditur nga një njeri i Gjicit.

Postimi i plotë

Shefit te Komisariatit te Kukesit i çahet koka nga njeriu i Gjicit!

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb

“Miremengjes Doktor duke mos dashur te zgjatem shume po ju informoj si me poshte vijon:

Situata kriminale ne qytetin e Kukesit ka dale jashte kontrollit gje qe vertetohet me se miri sepse para kater ditesh eshte goditur shefi i rendit te kom pol kukes Komisar Adem Visha nga nje mbeshtetes i zotit Gjici me te shkuar kriminale disa here i arrestuar per disa vepra penale, me respekt”

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Basha: Rama e Vuçiç, sponsorë të planit të shkëmbimit të territoreve mes Kosovës dhe Serbisë

Politikë

Basha: Rama e Vuçiç, sponsorë të planit të shkëmbimit të territoreve mes Kosovës dhe Serbisë

Në emisionin “Open” të Eni Vasilit, kreu i Partisë Demokratike komentoi edhe qëndrimin e qeverisë shqiptare ndaj idesë së shumëdebatuar të shkëmbimit të territoreve mes Serbisë dhe Kosovës. Lulzim Basha akuzoi...

Basha: Ditmir Bushati është në përgjimet me bandën e Bajrajve

Politikë

Basha: Ditmir Bushati është në përgjimet me bandën e Bajrajve

Ditët e fundit Policia e Shtetit ka vënë në pranga bandën e Bajrajve, që ishte akuzuar shpesh nga opozita si një bandë kriminale që ka marrë kontrollin e Shkodrës dhe...

Modriç mposht sërish Ronaldon, lojtari më i mirë i vitit

Sport

Modriç mposht sërish Ronaldon, lojtari më i mirë i vitit

Në mbrëmjen gala të zhvilluar të hënën në Londër, Luka Modric ka mposhtur sërish Cristiano Ronaldon, duke u shpallur futbollisti i vitit edhe nga FIFA, ndërsa pak ditë më parë...